переваги пластикових вікон

Сучасні пластикові вікна не вимагають, щоб їх рекламували. Бо в позитивних якостях впевнилися ще багато років тому. Сьогодні віконні конструкції з металопластику – це оптимальний варіант для монтажу в квартирах, будинках, а також в комерційних приміщеннях. Багато компаній займаються виготовленням конструкцій, але краще всього замовити вікна в компанії «Лінія Комфорту». Фірма гарантує швидке отримання якісної продукції за оптимальною ціною.

Конструкційні особливості

Класичні складові сучасних вікон не сильно залежать від матеріалів рам та стулок. Пропонуємо розглянути складові пластикових виробів, до яких відносяться:

  1. Віконна рама. Це головна частина, яка монтується в отворі створок. Поверх прикріплюються різні елементи фурнітури.
  2. Стулки. Виступають рухливими частинами, завдяки яким створка відкривається.
  3. Фурнітура. Сюди можна віднести запірні механізми, необхідні для відкривання полотен та їх фіксації у потрібній позиції.
  4. Склопакет. Це герметичний виріб, який складається з декількох одиниць скла. Такі полотна скріплюються по периметру спеціальними роздільниками.

Рама разом зі стулкою виступає опорною конструкцією. До неї прикріплюють склопакети та фурнітуру. З першого погляду це нескладна конструкція. Та головна особливість полягає в спеціальному профілі, з якого виготовлена рама.

Функціональність віконних конструкцій з пластику залежить від фурнітури (у тому числі запірних елементів). Такі механізми служать для зміни положення стулок, а також відповідають за їх відкривання та закривання. Окрім стандартних механізмів, є ще додаткові, які виробник може додавати до конструкції за власним бажанням або за замовленням клієнта. До таких функцій належать механізми захисту від дітей, додаткові режими провітрювання, зовнішній монтаж ручок та ін.

Профілі можна охарактеризувати монтажною глибиною. Даний термін описує товщину рами. Зараз ця характеристика систематизована, тому більша частина виробників випускає пластикові профілі з показником монтажної глибини 5,8, 6 або 7 см. В асортименті деяких фірм зустрічаються «товстіші» конструкції. Їх глибина може дорівнювати 13 см. Такі вироби призначені для об’ємних склопакетів.

Конструкційні особливості пластикових вікон

Головні позитивні якості

Пластикові вікна мають безліч переваг, тому вироби замовляють у великій кількості. Серед позитивних якостей можна виділити наступні:

  1. Довговічність. Середній термін експлуатації – 40–50 років. Металопластикові створки не міняють структуру при атмосферному впливі. Поверхня не вигорає на сонці, не деформується, не покривається пліснявою або корозією. Спеціальна плівка не відшаровується. Протягом багатьох років конструкція зберігає красивий зовнішній вигляд.
  2. Герметичність. Якісна фурнітура та ефективні ущільнювачі гарантують повну ізоляцію. Встановивши вікна з ПВХ, ви захистите приміщення від протягу, пилу та інших негативних факторів.
  3. Теплоізоляція та шумоізоляція. Віконна конструкція дає змогу скоротити тепловитрати. При цьому можна заощадити на опаленні будівлі. Поверхня не боїться морозів. Додатково системи добре захищають від проникнення шумів з вулиці. Це гарантує комфортний мікроклімат в приміщенні.
  4. Простота догляду. Не потрібно проводити спеціальне обслуговування систем, а також фарбувати рами, робити утеплення та ін. Достатньо інколи протирати поверхню вологою ганчіркою. Можна 1–2 рази на рік змінювати ущільнювачі. Це дозволить збільшити термін експлуатації.
  5. Екологічність. Вироби з пластику безпечні для людини та навколишнього середовища. Тому можна виконувати монтаж у будь-якій кімнаті.
  6. Ціна. Попри велику кількість переваг, вартість вікон з ПВХ невелика. Тому кожен зможе придбати та встановити конструкції.

Зовні пластикові вікна характеризуються відмінним виглядом. Існує широкий вибір форм, відтінків та фактур. Це допоможе знайти саме той варіант, який гармонійно впишеться до вашого інтер’єру.