ремонт ходової частини автомобіля

Перш ніж придбати авто, бажано дізнатися про нього якомога більше. Зокрема, перевірити документи й ретельно оглянути транспортний засіб. Не варто вірити продавцю, що автомобіль у 100% чудовому стані й ідеально працює. Краще організувати поїздку на автосервіс і провести техогляд. Можливо, знадобиться у Львові ремонт ходової частини автомобіля чи інші роботи.

Чому потрібен тест-драйв авто?

Після перевірки інформації та ретельного огляду слід провести тест-драйв. І якщо продавець відмовляється провезти вас на машині, краще не купувати у нього авто. В ідеалі, якщо під час тест-драйву буде присутній ваш механік або інший професіонал, якому ви довіряєте. Може, він вкаже на необхідність ремонту ходової частини. В разі чого така послуга є в автосервісі Гермес https://germesavto.com.ua/remont-khodovoyi-chastyny/.

Маршрут повинен бути доволі довгим і включати різні поверхні. За можливості випробуйте автомобіль у якомога більшій кількості ситуацій водіння. Це єдиний спосіб отримати вичерпне уявлення про його реальний стан.

Що важливо під час тест-драйва?

Зверніть увагу на:

  • Двигун і трансмісію

При оцінці двигуна необхідно звернути увагу на запуск і роботу на холостому ходу. Якщо ви чуєте дивні звуки (скрип, брязкіт або свист), але ви не впевнені, що їх викликає, зверніться до фахівця. Також слідкуйте за тим, щоб автомобіль не перегрівався і не димів.

При перевірці трансмісії переконайтеся, що передача працює плавно і без заїдань. Завжди перевіряйте всі передачі та переконайтеся, що важіль залишається в положенні навіть при сильному натисканні. У випадку з автоматичними коробками передач найпоширеніша проблема – недостатня заміна мастила, що зменшує термін їхньої служби і впливає на роботу. Якщо виявите різкі рухи чи дивні звуки, слід шукати фахівця.

  • Ходова частина та гальма

Під час тест-драйву переконайтеся, що автомобіль не вібрує і не тягне в сторону. Надмірний шум коліс або клацання при повороті – також небажане явище. Не тільки звуки здатні сповіщати про небажаний стан шасі. Бажано завжди дивитися на машину на домкраті й перевіряти, чи немає іржі й витоку мастила. Варто оглянути й спеціальні зварні шви чи з’єднання. З точки зору безпеки найважливішою частиною автомобіля є його гальма. Тому їх потрібно перевірити в кількох ситуаціях і знову акцентувати на будь-яких дивних звуках або поведінці транспортного засобу.

  • Електроніка в автомобілі

Тест-драйв також використовується для перевірки електроніки. Зокрема важливе блокування автомобіля, опалення та кондиціонування повітря, зняття вікон і люка, електричне відкриття багажника чи регулювання сидінь. Також зверніть увагу на індивідуальні попереджувальні лампи – при запуску автомобіля всі вони повинні загорітися й поступово знову згаснути після вимкнення двигуна. Також перевірте працездатність підсвічування, приладової панелі, аудіосистеми тощо.

На що ще варто зважати?

Також орієнтуйтеся на суб’єктивні відчуття – як від машини, так і від водіння:

  • як вам сидиться в салоні?
  • чи зручно пристібатися ременями безпеки?
  • чи потрібно розмістити всередині додаткові функціональні елементи, чи авто вже має достатньо обладнання?

Намагайтеся зважати на кожну дрібницю. Адже те, що ви готові прийняти зараз, у майбутньому може виявитися проблемою, яку все одно доведеться розв’язувати. А якщо будуть якісь сумніви щодо технічного стану авто, ви можете оглянути його й проконсультуватися з майстрами автосервісу «Гермес».