AB IPBox

AB IPBox ONE, TWO та TWO Combo — це новинка на українському ринку. Бренду AB вдалося поєднати в одному пристрої все, що потрібно користувачеві. Не має значення яка модель перед вами – AB IPBox ONE чи AB IPBox TWO Combo. З обома ви будете насолоджуватися прийомом супутникового сигналу в якості UHD (4K) і водночас отримаєте потужний медіабокс з Android 8.0 Oreo та можливість встановлення улюблених додатків, таких як от YouTube, Megogo, OTT тощо. Придбати ресивери можно за посиланням https://tvfak.com.ua/Ab_ipbox/ у компанії PowerON – офіційного представника AB IPBox в Україні! 

Завдяки операційній системі Android AB IPBox є не тільки супутниковим приймачем, а й чудовим мультимедійним центром.

AB IPBox - мультимедійний центр

Можливості ресиверів

З цими ресиверами ви зможете дивитися прямі трансляції через супутник (DVB) або OTT-IPTV-трансляції з інтернет-джерел (ANDROID).

DVB та ANDROID

Приймачі підтримують роздільну здатності до 3840x2160p (4K Ultra HD) 60fps. Знову ж таки, є підтримка HDR (High Dynamic Range) 10 біт, HLG і VP9 10 біт технології покращення якості зображення. Деякі супутникові станції вже транслюють зображення в роздільній здатності 4K, і потенціал цього пристрою тут буде повністю використаний. Звичайно, підключений телевізор може не мати роздільної здатності 4K, хоча такі характеристики вже є домінантою серед нових телевізорів.

Ресивер дозволяє відтворювати програми SD, HD і UHD у стисненнях MPEG-2, MPEG-4/H.264 і HEVC/H.265.

Дані тюнери дозволяють також приймати програми, які транслюються в багатопотоковому режимі, так званий Multistream (MIS). MIS є дуже вигідним для супутникових операторів, які використовують цю технологію як лінії розподілу для кабельного розподілу або наземних передавачів.

І, звичайно, є також можливість запису на зовнішній жорсткий диск USB, флешку або NAS (мережеве сховище).

Доступний також HDMI-CEC, коли один пульт одночасно використовується для керування і ресивером, і телевізором.

Зовнішній вигляд ресиверів

Зовнішньо AB IPBox ONE схожий на приймачі AB IPBox TWO та AB IPBox TWO COMBO. Дизайн у обох моделей елегантний з чорного пластику. Модель ONE має менші розміри: 150х40х100 мм (Ш х В х Г). Моделі TWO мають 170х46х100 мм (Ш х В х Г). Дивлячись на розміри, видно, що ці ресивери будуть непомітними в будь-якому інтер’єрі.

Ресивери AB IPBox

Панелі та роз’єми

На передній панелі є кнопка увімкнення/вимкнення, а також кольоровий дисплей. Також у моделей TWO на передній панелі є отвори мікрофону для голосового керування.

На задній панелі AB IPBox TWO та AB IPBox TWO Combo:

 • два супутникових тюнера DVB-S/S2/S2X (AB IPBox TWO) або один супутниковий тюнер DVB-S/S2/S2X та один DVB-T2/C (AB IPBox TWO Combo)
 • слот кард-рідера CA
 • порт USB 3.0, USB 2.0
 • оптичний аудіовихід S/PDIF
 • відеовихід HDMI
 • роз’єм RJ45 мережевого інтерфейсу Ethernet 100 Мбіт/с
 • роз’єм для зовнішнього джерела 12 В + мережевий вимикач живлення
Задні панелі AB IPBox

На задній панелі AB IPBox ONE різниця лише в тому, що встановлений один DVB-S/S2/S2X тюнер та USB порти перенесені на бокову панель.

На бічній панелі у моделей AB IPBox TWO та AB IPBox TWO Combo є слот для карток microSD, куди можна записувати трансляції. Ви також можете зберігати записи на зовнішній диск або USB-накопичувач.

LCD дисплей

На лицевій панелі AB IPBox ресиверів розташований кольоровий TFT LCD-дисплей. На вигляд він з приємним дизайном, але яскравість дисплею неможливо налаштувати.

Це також стосується режиму очікування, коли на дисплеї відображається годинник, який можна вимкнути, але дисплей все ще включений. У робочому режимі на дисплеї відображається пікон каналу або назва та час виконання програми, а також її логотип.

Все ж якщо яскравість комусь заважає вночі, можна вимкнути приймач, двічі натиснувши кнопку Standby на пульті дистанційного керування. Це переведе пристрій в режим глибокого сну, під час якого дисплей буде вимкнуто.

Технічні характеристики

Серцем приймача є сучасний чотириядерний потужний процесор HiSilicon. Об’єм флеш-пам’яті (eMMC) у моделі AB IPBox ONE становить 8 Гб, а ОЗУ – 2 Гб (DDR4). Не забагато, але для основних програм вистачить. Моделі AB IPBox TWO та AB IPBox TWO COMBO мають подвійну флеш-пам’ять, тобто 16 Гб.

  AB IPBox ONEAB IPBox TWOAB IPBox
TWO COMBO
Тюнери 1x DVB-S/S2/S2X2x DVB-S/S2/S2X1x DVB-S/S2/S2X
1x DVB-S/S2/S2X/DVB-C
Флеш- пам’ять 8 Гб eMMC16 Гб eMMC16 Гб eMMC
Оперативна пам’ять 2 Гб DDR32 Гб DDR42 Гб DDR4

AB IPBox ONE має один вбудований супутниковий тюнер, який працює в стандартах DVB-S/S2/S2X.

Приймач AB IPBox TWO має два вбудованих супутникових тюнери, які працюють також у стандартах DVB-S/S2/S2X. AB IPBox TWO Combo має один вбудований супутниковий тюнер і один гібридний тюнер для прийому наземного цифрового телебачення в стандартах DVB-T/T2 і для прийому цифрового кабельного телебачення в стандарті DVB-C.

Крім того, ці ресивери мають вбудований Wi-Fi 2,4/5 ГГц і Bluetooth 4.0. Також в комплекті кабель HDMI і блок живлення. Не потрібно нічого купувати додатково.

Пульт дистанційного керування

Пульт дистанційного керування має всі необхідні кнопки, які логічно розташовані.

Пульт дистанційного керування AB IPbox

Наприклад, ви знайдете кнопки для:

 • вимкнення та увімкнення телевізора
 • кнопка швидкого доступу DVB (LIVE TV) для перегляду прямих трансляцій через супутник
 • віртуальна миша, яка дозволяє керувати курсором у середовищі Android
 • швидкий доступ до застосунків та програми YouTube
 • таймер та кнопка сну

Пульт керування з комплекту

В комплекті до моделі AB IPBox ONE — це класичний ІЧ-пульт дистанційного керування, який дуже добре зроблений. Крім того на цьому пульті, наприклад, є кнопка відображення курсору миші, якщо це потрібно в додатку.

А от моделі AB IPBox TWO/TWO Combo комплектуються повноцінним Bluetooth-пультом з мікрофоном для голосового вводу.

Можливості, які надає Bluetooth

Крім того, Bluetooth-пульти дистанційного керування та аеромиші будуть працювати однаково як з AB IPBox ONE так і з AB IPBox TWO/TWO Combo, так як ресівер має вбудований Bluetooth.

Програмне забезпечення та застосунки

Як вже згадувалося дані ресивери працюють на операційній системі Android 8.0 Oreo. Отже, не дивлячись на те, що цей Андроїд адаптований для телевізорів, майже всі стандартні додатки будуть працювати, тим більше, що маркет Google Play доступні для використання.

Наприклад, Youtube, Megogo та ін. працюють без проблем. Хоча Netflix, наприклад, буде працювати з обмеженнями, оскільки пристрій не має відповідних ліцензій.

Приймач дозволяє зберігати необмежену кількість теле- і радіопрограм в режимі переглядання контенту із супутників. Пошук каналів швидкий і перемикання між програмами займає близько 2-3 секунд.

супутниковий ресівер на Android

Остаточні висновки

AB IPBox ONE / TWO / TWO Combo, які можна придбати на сайті https://tvfak.com.ua/ — це дуже добре налаштовані компактні супутникові ресивери з операційною системою Android 8 Oreo.

 • Два супутникових тюнера AB IPBox TWO ви можете використовувати переважно для самостійного запису програм. Приймач підтримує прийом програми в режимі MIS і прийом програми з модуляцією 16APSK. А AB IPBox TWO Combo також дозволяє дивитися DVB-T2 чи кабельне DVB-C телебачення на вибір.
 • Завдяки операційній системі Android доступні безліч програм. Розмір флеш-пам’яті в моделях AB IPBox TWO/Combo (16 Гб) достатньо для встановленням додаткових програм. А хоч у моделі AB IPBox ONE внутрішньої пам’яті в половину менше, це не завадить користуванню пристрою.
 • Будь-яка з цих моделей добре буде працювати з ОТТ- та IPTV-сервісами.
 • Можливість підключення пульта чи аеромиші через Bluetooth та підтримка голосових функцій Google Assistant є значним плюсом.