Панель керування VPS

Використання VPS-панелі для адміністрування сервера є важливим і зручним. Вона надає інтуїтивний графічний інтерфейс, який дозволяє легко налаштовувати та керувати сервером, навіть якщо у вас немає досвіду в роботі з серверами.

У порівнянні з використанням текстових команд в консолі, панель керування значно спрощує процес роботи з сервером. Ви можете виконувати всі необхідні дії через інтуїтивний інтерфейс, який містить розділи, кнопки та поля введення. Це робить адміністрування сервера https://vps-up.online/ доступним для користувачів з різним рівнем досвіду.

Переваги використання панелі керування на VPS

В більшості випадків, панелі управління використовуються для хостингу, тому вони обладнані відповідним набором інструментів. Панелі надають широкий спектр функцій, а саме:

1. Робота з веб-серверами.

Панель дозволяє автоматизувати процес встановлення та налаштування серверного програмного забезпечення для запуску веб-сайтів.

2. Налаштування DNS-записів та доменів.

Ви можете зручно управляти доменами та DNS-записами через панель.

3. Управління веб-сайтами.

За допомогою інтерфейсу панелі керування, ви маєте змогу виконувати різноманітні основні операції, такі як активування або вимкнення веб-сайту, конфігурування технічних параметрів та зміна вмісту через вбудований файловий менеджер.

4. Створення поштових скриньок.

Сервер дозволяє створювати власні поштові домени та на їхній основі — скриньки. Ця можливість відкриває шлях до використання корпоративної пошти із власними, унікальними адресами. Наприклад, технічна підтримка провайдера VPS-UP може мати адресу у наступному форматі: support@vps-up.online.

5. Управління користувачами.

Можливість створювати ізольовані один від одного облікові записи для окремих користувачів. Кожному з користувачів можна виділити певні ресурси, які будуть використані тільки ним.

6. Налаштування захисту.

Ви можете встановити антивірус, SSL-сертифікати та брандмауер (включені в базовий комплект) або обрати додаткові послуги, такі як платні антивіруси та файрволи для додаткового рівня безпеки.

7. Створення та управління базами даних.

Бази даних використовуються для зберігання та обробки великих обсягів інформації. Наприклад, для динамічних веб-сайтів, таких як WordPress. Встановлення і керування системами управління базами даних, такими як MySQL, є простим завдяки панелі.

8. Автоматичне виконання завдань через планувальник CRON.

CRON дозволяє вам налаштовувати регулярне виконання скриптів за розкладом. Це корисно для періодичних завдань, які необхідно виконувати автоматично без постійного втручання адміністратора.

9. Моніторинг навантаження на сервер.

Панель керування надає звіти та графіки, що демонструють навантаження на різні системи сервера, статистику використання служб, оновлення та дії користувачів, допомагаючи вам зберігати контроль над ресурсами.

10. Встановлення різних версій PHP.

Ви можете швидко встановлювати різні версії PHP для ваших веб-сайтів, що особливо важливо для сумісності з різними CMS та програмами.

11. Створення резервних копій.

Панель дозволяє автоматично створювати резервні копії вашого сайту з регулярністю на ваш вибір, що допомагає забезпечити безпеку ваших даних та можливість відновлення у разі потреби.

12. Керування користувачами File Transfer Protocol.

Ви можете легко налаштовувати та управляти обліковими записами користувачів FTP, що дозволяє віддалено передавати дані на сервер.

Ці функції панелі керування роблять адміністрування сервера простішим і більш доступним, незалежно від вашого рівня технічних знань.

Варіанти панелей керування на сервері

Наша компанія надає можливість вибору між двома рішеннями для керування сервером: Vesta та Hestia. При оренді VPS ми готові надати послугу безкоштовної установки та початкової настройки вибраної панелі нашими професіоналами. Після цього ви маєте можливість самостійно використовувати обрану панель або звертатися за платною технічною підтримкою, якщо потрібно.

Більш детальніше можна прочитати на сайті: https://vps-up.online/blog/is-it-worth-using-the-vps-control-panel/.

Панель керування Vesta

Панель управління сервером Vesta

Vesta Control Panel — це рішення, спрямоване на операційну систему Linux, і вона є безкоштовною та має відкритий вихідний код. Використання цієї панелі може потребувати певних навичок у сфері адміністрування. Важливо відзначити, що Vesta CP не має вбудованого файлового менеджера та можливості обирати версії PHP. Однак ці обмеження можна легко обійти за допомогою консолі або стороннього програмного забезпечення. Навіть в разі припиненні оновлень для Vesta CP ця панель продовжує надійно працювати та користується популярністю завдяки своєму зручному інтерфейсу.

Панель керування HESTIA

Панель управління сервером Hestia

Hestia Control Panel — це розширена версія Vesta, яку активно розвиває і регулярно оновлює спільнота розробників. Однією з її головних переваг є наявність файлового менеджера та можливість вибору версій PHP. Обидві панелі мають схожий набір інструментів та інтерфейс, що дозволяє користувачам, які вже знають Vesta, легко перейти до використання Hestia.

Ці панелі управління роблять адміністрування серверами набагато простішим та надають можливість автоматизувати багато процесів. Навіть користувачі без глибокого досвіду можуть легко керувати VPS-сервером. Розвивайте свій бізнес ефективно та створюйте власні веб-сайти на вашому VPS-сервері. Тому що саме ці панелі управління надають багато можливостей для виконання різноманітних завдань. Переконайтесь в цьому на власному досвіді.