Переваги покупки телефону iPhone бу

Український інтернет-магазин ТехноЇжак щороку набирає популярності та оновлює власний каталог брендів. У 2023 році вона виросла в кілька разів завдяки якісній та продуктивній техніці, яку продають. Приємні відгуки та рекомендації на сайті надають впевненості у правильності вибору як продавця, так і пристроїв.

Важливі фактори при виборі

Ціна. Бу смартфони значно дешевше, ніж нові, але багато моделей можуть бути у відмінному стані. Зручна можливість заощадити на купівлі топових гаджетів без переплати.

Ефективність. Всі смартфони протестовані (функції та встановлені програми). Можете вибрати пристрій, який вже налаштований на роботу, а також уникнути проблем із його працездатністю.

Екологічність. Не купуючи новий гаджет, ви тим самим заощаджуєте матеріали, що використовуються при виробництві. Штучно скорочуючи кількість відходів та мінімізуючи забруднення навколишнього середовища.

Якість. Компанія Apple славиться своєю високою якістю та надійністю. Купуючи iPhone, можна бути впевненим у його стабільній високопродуктивності.

Порада. Залишайтеся обережними під час вибору. Є висока можливість купити підробку, відремонтований або з прихованими проблемами телефон. Для впевненості необхідно уточнити наявність гарантійного талона, товарного чека, оригінального зарядного пристрою. Крім того, перевірити справжність компонентів Айфон бу за допомогою спеціальних програм, таких як 3uTools.

Вибір бу iPhone та перевірка комплектуючого

Важливо переконатися, що пристрій не був заблокований раніше. Порівняйте IMEI-код на коробці та пристрої. І перегляньте повну інформацію на офіційному сайті. Зверніть увагу на:

  • назва моделі;
  • номер моделі;
  • серійний номер.

Крім того, рекомендуємо звернути увагу на обсяг вбудованої пам’яті, наявність необхідних стандартних програм та комунікації, що працюють (Bluetooth, Wi-Fi, NFC, GPS). Не пропустіть кожну дрібницю — роз’єм для підзарядки, чистота звучання динаміка, люфт на корпусі, потертості та інше. Унікальна можливість, з усього асортименту вибрати свій неперевершений телефон, за розумну ціну.

Нижче наведено кілька варіантів перевірки компонентів бу Айфона

Корпус. Перед тим як перевірити корпус, перевірте комплектацію. Зверніть увагу на всю вкладену комплектацію телефону. При перевірці корпусу, огляньте його візуально та сфокусуйте увагу на слідах від падінь, подряпинах, сколах, потертостях та відлущування фарби. Також обов’язково перевірте, наскільки добре всі елементи корпусу прилягають один до одного.

Камера. Зробіть тестові знімки та перевірте їхню якість. Перевірте спалах, додаткові налаштування та наскільки добре фокусується камера. Подивіться на лінзу камери, на ній не повинно бути видимих ​​подряпин чи плям.

Дисплей. Відображення всієї колірної гами без жодних вад. Передача кольорів має бути гармонійною і природною. Для перевірки можна відкрити на дисплеї різні тести кольорів або погортати зображення в інтернеті. На екрані також не повинно бути тріщин, відколів або інших пошкоджень.

Акумулятор. Ви можете перевірити рівень зносу батареї в меню «Налаштування» — «Акумулятор» — «Стан акумулятора» — «Максимальна ємність». З часом батарея покаже автономну роботу та час заряджання. Вона не буде більше, ніж заявлено від виробника.