інтернет для бізнесу

Встановлення інтернету є одним з ключових факторів для успішної діяльності бізнесу. Більшість фінансових операцій, звітність, ведення документації та інші процеси не можуть відбуватися за відсутності швидкісного інтернету. Але швидкість інтернету — не єдиний фактор, який впливає на якість роботи компанії. Існує ще низка критеріїв, які варто врахувати під час підключення інтернету. Люди можуть не враховувати їх під час планування, і це призводить до затримок в роботі та інших негативних аспектів. Тому, аби уникнути помилок, зараз ми розкажемо про все, що слід знати про інтернет для бізнесу.

Стабільний зв’язок для всіх абонентів

Кількість працівників в компанії може становити щонайменше кілька десятків, і кожен повинен мати стабільний доступ до мережі. Крім основних робочих операцій, хтось точно захоче відволіктись під час обідньої перерви. Тому, важливо мати достатню кількість маршрутизаторів і провести проводи таким чином, аби вони не зазнавали пошкоджень. Якщо люди будуть регулярно чіпляти провід на виході з кабінету або в коридорі, рано чи пізно це може призвести до його пошкоджень. Тому, варто заздалегідь продумати шляхи розміщення цих компонентів.

Швидкість зв’язку

Поняття “Швидкий інтернет” дуже розмите, і кожен розуміє його по різному. Наприклад, пакет зі швидкістю до 100 Мбіт/с є стандартним варіантом та підходить для масштабних відеоконференцій, завантаження об’ємних файлів та демонстрації відео у 4К.

Втім, цього може бути недостатньо, і тоді варто спробувати тариф зі швидкістю від 100 до 500 мегабіт на секунду. Найголовніша перевага тарифу з такою швидкістю — можливість одночасно під’єднати до мережі велику кількість пристроїв, здійснюючи завантаження файлів та інші операції. Для збільшення ефективності сигналу може знадобитися збільшення кількості маршрутизаторів, але це потрібно вирішувати відповідно до розмірів офісу та кількості абонентів.

Вигідний тариф

Зазвичай, власники бізнесу обирають корпоративні тарифи інтернету для роботи власних компаній. Це досить вигідна пропозиція, адже це суттєва економія коштів при досить високій швидкості з’єднання. 

І якщо ви досі вагаєтеся, який варіант обрати при проведенні інтернету для бізнесу, звертайтеся до компанії Linkcom. Тут ви отримаєте не тільки послуги за вигідним тарифом, але й постійну підтримку у вирішенні потенційних проблем. Якщо після проведення інтернету виникнуть технічні проблеми, ви завжди можете звернутися до спеціалістів.