кухня під замовлення

Кухонні меблі дуже важливі для функціональних потреб цього приміщення. Варто пам’ятати, що правильно організований простір на кухні – це не тільки про симпатичний інтерєр, а й про організаційний центр всієї сім’ї, адже на кухні разом члени родини проводять основний час. Меблі на кухні мають бути гарними, чітко виконувати свої функції та бути простими у догляді.

Переваги меблів на замовлення

Якоъ б радості кухня під замовлення https://viyarbazar.com/gallery/kukhnia/ вам не приносила, першочерговими її властивостями мають бути функціональність та місткість. Зроблені на ваше замовлення меблі — це пряме відображення ваших потреб, смаку. Індивідуальне замовлення меблів надає низку значних переваг, які можуть зробити ваш інтер’єр унікальним і чітко відповідати вашим потребам та стилю. Розглянемо ключові переваги індивідуального замовлення:

 1. Унікальність та оригінальність. 
 2. Повна відповідність потребам. Ви можете врахувати кожну деталь та аспект, щоб меблі повністю відповідали вашим потребам, включаючи розмір, функціональність та зберігання. 
 3. Якість матеріалів та виготовлення. 
 4. Максимальна функціональність. Ви можете включити спеціалізовані функції, такі як вбудоване зберігання, приховані полиці і навіть технічні рішення, якщо це необхідно.
 5. Відповідність стилю інтер’єру: При замовленні меблів за вашими уподобаннями та стилем інтер’єру можна досягти більш гармонійного та збалансованого вигляду приміщення.
 6. Дотримання особливостей приміщення. Якщо ваша кухня має нестандартні розміри або форму, індивідуально замовлені меблі дозволяють максимально ефективно використовувати доступний простір.

Найголовнішою перевагою індивідуальних замовлень вважається можливість виготовити кухню з «нуля». Однак варто врахувати, що індивідуальне замовлення меблів може бути більш витратним і часом витратним варіантом в порівнянні з готовими рішеннями. 

Варіанти стилю для кухонних меблів

Існує безліч стилів, які можна вибрати для кухонних меблів, кожен з яких надає інтер’єру унікальний характер. Найбільш популярні стилі для кухонних меблів:

 • модерн;
 • скандинавський;
 • класичний;
 • індустріальний;
 • мінімалізм;
 • прованс.

Сучасний стиль чимось схожий з мінімалізмом, оскільки обидва виконуються максимально простими, з відсутністю зайвих елементів. Перевага віддається таким матеріалам, як метал, скло та глянцеві поверхні в нейтральних кольорах з яскравими акцентами або геометричними формами. У сучасних меблях переважає максимальна функціональність та приховане зберігання, тобто відсутність великої кількості відкритого простору у меблях. Особливості скандинавського стилю полягають у використанні світлих кольорів та натуральних матеріалів, переважно дерево.

Акцент робиться на зручність та простір. У меблях класичного стилю також частіше за все використовують дерево, а також мрамор. Їх прикрашають різноманітними деталями, орнаментами та різьбою. Зазвичай використовують теплі відтінки: коричневий, бежевий, золотий. Індустріальний стиль кухонних меблів легко впізнати за грубими текстурами та сирими матеріалами, наприклад, метал та бетон. Кухня у стилі провансу часто зустрічається у приватних будинках. Меблі виконуються переважно у білому кольорі з дерева та текстилю. В такому приміщенні присутня атмосфера сільських мотивів, романтичності та вінтажу. При виборі стилю для кухонної меблі врахуйте свої особисті переваги, а також загальний стиль вашого будинку, щоб створити гармонійний і комфортний простір.