iгровi автомати

Український Лас-Вегас: міф чи реальність? У серпні минулого року 2020 вступив в силу закон№2285-д —»Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор», який знову легалізував гральний бізнес в Україні з 2009 року він перебував у підпіллі.

Premier Hotel Lybid

Це 20-поверховий трьохзірковий готельний комплекс з 273 номерами, розташований недалеко від центральної частини міста.На початку лютого 2021-го готель отримав дозвіл на відкриття залів ігрових автоматів і букмекерських пунктів на першому поверсі і в підвальному рівні, загальною площею 389 кв. м.

Premier Hotel Rus

Ще одна столичний готель з трьома зірками «Русь» дозвiл від КРАІЛ передбачає розміщення залів ігрових автоматів і букмекерських пунктів на території підвального поверху готелю, загальною площею 313 кв. м.

Готель «Турист»

Цей готель розташований трохи далі від центру Києва, але його особливість полягає в тому, що це найвищий готель України. «Турист» також розроблявся до Олімпіади 1980, але його закінчили тільки в 1987-му.

Для всіх гостей готелю незабаром будуть доступні iгровi автомати на першому і другому поверхах. Загальна площа гральних закладів тут складе 618 кв. м.

Opera Hotel Kiev

Ще один київський готель, який отримав ліцензію на розміщення гральних закладів—«Опера».

Керівництво цього п’ятизіркового готелю зможе розмістити на своїх другому і третьому поверхах зали ігрових автоматів і букмекерські пункти, загальною площею 621 кв. м.