TikTok

Росія створює свою реальність, прийнявши закон, який дозволить карати тих, хто поширює «хибну» інформацію, тобто інформацію, яка не відповідає посланню уряду. У зв’язку з російською боротьбою з «фейковими новинами» була реакція з боку платформи TikTok.

Було заявлено, що TikTok призупиняє роботу на Росії деяких функцій у своєму додатку у Росії. Причина цих змін у тому, що президент Росії Володимир Путін підписав закон про «фальшиві новини». У ньому передбачено фінансові штрафи або тюремні терміни до 15 років за поширення «хибної інформації» про російських військових або публічні заклики до санкцій проти Росії.

TikTok — це місце творчості та розваг, яке може стати джерелом полегшення та людського спілкування за часів війни, коли люди стикаються з величезними трагедіями та ізоляцією. Проте безпека наших співробітників та користувачів залишається нашим головним пріоритетом.

В результаті, як ви можете прочитати із заяви компанії, TikTok призупиняє прямі трансляції та додавання нового контенту до свого відеосервісу для Росії та вивчатиме наслідки нового закону для безпеки. Проте в компанії зазначають, що обмін повідомленнями в програмі не буде порушено.

TikTok продовжить оцінювати ситуацію в Росії, щоб визначити, коли буде безпечно відновити роботу сервісів у повному обсязі.