Інтелектуальні ігри

Вільний час потрібно проводити з користю! А що може краще відволікти від трудових буднів, ніж інтелектуальні ігри в гарній компанії?

Переваги ігрового процесу

Це не тільки гарний спосіб провести дозвілля, але й чудова можливість потренувати інтелект! Більш того, здорова конкуренція у колі рідних тільки зміцнює відносини, а якщо Ви запропонуєте влаштувати незвичайний чемпіонат на корпоративі, то приємно здивуєте колег та заручитесь підтримкою керівництва.

До того ж, крім розважальної функції, такі розваги мають багато переваг.

Зокрема, інтелектуальні ігри не тільки розвивають пам`ять, підвищують рівень Q, але й формують сприйняття світу під іншою точкою зору та творчі здібності. Отже, не варто недооцінювати користь ігрового процесу! Час гри — це не тільки перерва від діяльності, але й чудова можливість навчатися новому!

Звичайно, новачкам буде нелегко змагатись з професійними гравцями. Однак трохи часу для ознайомлення з правилами і тренування будуть нагороджені шаленим тріумфом!

Список інтелектуальних ігор досить великий: умовно їх можна поділити на декілька категорій.

Розумові вправи або звичайна розвага?

Пропонуємо зупинити свій вибір на одній із нищеперерахованих розваг:

  1. Карткові ігри. Наприклад, покер. Але не варто поспішати з вибором покер-руму, потрібно вибрати надійний. В Україні самим стабільним і надійним є ПокерМатч. Можете відвідати офіційний сайт ПокерМатч, зареєструватися там і приступити до гри без будь-яких побоювань.
  2. Класична вікторина. Ведучий ставить інтелектуальні запитання по одній з дисциплін (гуманітарного, технічного, математичного напрямку та інш.) або на іншу тематику. Перемагає той, хто дасть більшу кількість правильних відповідей. Кожна гра можна відрізнятися кількістю гравців та/або командами та додатковими правилами.
  3. Ігри «Вгадай слово». Прикладі — «Контакт», «Такнітка». Ведучий загадує слово, а учасники, за допомогою додаткових питань, намагаються вгадати задумане.
  4. Настільні логічні ігри — шашки, шахмати, нарди, тощо. Це одні з найдавніших інтелектуальних ігор. Ключова ознака розваги — наявність спеціальних фигур та ігрової дошки. Також є ігри, які працюють через Інтернет. Вони здійснюються за спеціальними правилами.

Слід зауважити, що всупереч поширеній думці покер — інтелектуальна, а не азартна гра.

Довідка! У 2010 році на щорічному конгресі Міжнародної асоціації інтелектуальних ігор було прийнято рішення про визнання покеру «інтелектуальною грою», нарівні з шахами та бріджем. Відтепер покер буде частиною Всесвітньої інтелектуальної гри або Інтеліади (World Mind Sport Games). Покер — це інтелектуальна гра з неповної інформацією, де вдача та майстерність співвідносяться в ідеальній мірі. Адже правила можуть змінюватись в залежності від різновиду покеру.

У чому ж проявляється майстерність карткової гри? З огляду на те, що гравець не знає карт свого суперника та не може вгадати наступний крок опонента, карткова гра є грою з неповною інформацією. Отже, учаснику ігрового процесу потрібно продумувати наперед власний хід та відповідь опонента.

А фінансова нагорода послужить гарною мотивацією для переможця!

Під час гри людині необхідно приймати відповідальні рішення на межі ризику, але ризик має бути виправданим.

Пам’ятайте, що невиправданий азарт не призведе ні до чого хорошого. Для початку поставте перед собою мету — навчитись добре грати в покер. А потім далі самі вирішуйте — стати початківцем або професійним покеристом та вигравати справжні гроші!