Автомобільні вантажоперевезення

У будь-який період, включаючи карантин, не припиняються переїзди нові місця. Компанії, у яких справи йдуть нагору, шукають варіанти для розширення офісного простору. Якщо перспективи не зовсім райдужні, а основний колектив доводиться відправляти на віддалення, керівництво підшукує маленький офіс.

Зміна життєвих планів, пріоритетів змушує переселятися до інших квартир. Тому замовлення на вантажоперевезення до компанії «Давай переїдемо» надходять регулярно.

Поради початківцям

Важко пробитися новачкові і зайняти свою нішу у транспортному бізнесі в секторі «перевезення речей».

  1. Рекомендуємо поступово набирати базу клієнтів, створивши такі фінансові умови, щоб до вас хотіли звернутись. Не забувайте про сервіс: досвідчений водій, навчені, грамотно спілкуються, пристойно одягнені вантажники, прибуття без запізнень.
  2. Зверніться до великих компаній. Їм не завжди вигідно виконувати заявки, тому невеликі замовлення можуть давати набік.

Карантин та замовлення на вантажоперевезення

У період пандемії вантажоперевезення не заборонено. Це стосується транспортних тупів усередині країни, коли доставляються не лише продукти, ліки, а й ресторанні страви, меблі та інше. Можливо, зараз знадобиться всім водіям пройти вакцинацію, а також перебувати в людних місцях у масках. На відміну від міжнародних перевезень, ми не маємо простоїв на митниці, розподільчих пунктах, тому виконуємо поставлені завдання вчасно.

Перевезення речей: скільки потрібно коробок

Пакувати речі у сумки та пакети нераціонально. Для цих цілей чудово підходять картонні коробки. Вони бувають 3-х видів:

  • дрібні (38х38х23 см). Сюди кладуть невеликі колекції, прикраси, цінні речі, щось важке з відповідними розмірами;
  • середні (32х34х62 см). Розміщуються посуд, папки, книги, основне майно;
  • великі (50х50х50 см). Пакуються об’ємні предмети (постільні аксесуари для сну, ковдри, хутряні підстилки, вузькі килимові доріжки).

Перевезення речей передбачає упакування складеного. На 1-кімнатну квартиру або офіс в середньому знадобиться 3 рулони скотчу та 1 рулон бульбашкової плівки. Коробок орієнтовно знадобиться 15 маленьких, 5 великих та 25 середніх за розміром.

Додаткові замовлення на вантажоперевезення до карантину

Ухвалені ковід-обмеження можуть перешкодити розвитку бізнесу: значна частина людей залишається без роботи, тому змінює свої плани щодо переїзду. Виходом є розширення спектру послуг.

Чим хороші вантажівки, які використовуються під доставку меблів? Якщо в якийсь період замовлень не вистачає, наприклад, у зимовий сезон, можна домовитись про постачання техніки, кондитерських виробів у коробках, ліків, будматеріалів в упаковці. Клієнт аналогічно може замовити машину для перевезення у будь-який час. Вантажників залучають до упаковки товарів для укладання на палети.