дизельні форсунки

Правильно підібраний стенд для перевірки дизельних форсунок дозволяє виконувати діагностику точно і швидко, обслуговувати різні види транспорту, а значить і розширювати спектр послуг СТО, які надаються. Якщо ви ще не знаєте, де купити стенд для перевірки форсунок дизель в Україні за доступними цінами, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину AD-Instrument: https://ad-instrument.com.ua/ua/g5739788-testovye-stendy-dayel.

Тест-плани стендів для ремонту дизельних форсунок

Один із основних моментів, на які варто звернути увагу при виборі стенду для ремонту дизельних форсунок — це особливості тест-планів. Останні можуть створюватися безпосередньо виробниками стендів для перевірки дизельних форсунок, виробниками форсунок або користувачем самостійно. Найбільш точними є тест-плани стендів для дизельних форсунок, розроблені виробниками форсунок.

Поради щодо вибору стенду для ремонту дизельних форсунок

Перед покупкою стенду для дизельних форсунок визначте комплексність послуги, яку планує надавати СТО. Найбільш простий, але затребуваний варіант – тестування та ремонт форсунок. В даному випадку вам не знадобиться велика вільна площа та габаритний стенд для перевірки форсунок, оскільки зняття та встановлення лягає на плечі замовника.

На жаль, несправності паливної системи не обмежуються форсунками, а отже, для надання повноцінної послуги буде потрібна більш розширена версія стенду для ремонту дизельних форсунок. Подібні моделі стендів для дизельних форсунок перевіряють насоси, чистять паливні магістралі, самостійно знімають та встановлюють паливну апаратуру з авто. Вибір на користь таких стендів для перевірки дизельних форсунок дозволяє гарантувати якість роботи.

При виборі стенду для дизельних форсунок також важливо відповісти на питання, які марки транспортних засобів будуть обслуговуватись на СТО. Наприклад, для тестування форсунок Сommon Rail достатньо лише забезпечення необхідного діапазону тиску та управління електронною частиною форсунки. Насосні секції та насос-форсунки вимагатимуть ще й кулачкового механізму, який імітує розподільний вал двигуна. Роботу з насос-форсунками та common rail краще проводити на окремих стендах для перевірки форсунок, виняток — встановлення модульних стендів для перевірки дизельних форсунок, які сумісні з будь-якими типами паливної апаратури.