Обслуговування комп'ютерів на дому в Києві

У наше століття цифрових технологій комп’ютер став невід’ємною частиною життя практично кожної людини. Ми використовуємо його для роботи, навчання, розваг, спілкування та безлічі інших завдань. Але що робити, коли цей надійний помічник дає збій? Необов’язково везти його в сервісний центр або намагатися розібратися з проблемою самостійно. Компанія «Комп’ютерний майстер» пропонує професійне обслуговування комп’ютерів на дому в Києві з виїздом досвідченого майстра у зручний для вас час.

Комп’ютерна допомога з виїздом від «Комп’ютерний майстер»

Сервісний центр «Комп’ютерний майстер» надає широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки:

 • Встановлення та перевстановлення операційної системи Windows зі збереженням усіх даних, 
 • Видалення вірусів, троянів, рекламного ПЗ та інших шкідливих програм
 • Відновлення випадково видалених або втрачених після збою системи файлів
 • Налаштування інтернету, Wi-Fi роутерів, локальних мереж
 • Встановлення та налаштування будь-яких програм і драйверів
 • Діагностика та ремонт несправностей, апгрейд комп’ютерів

Вам не потрібно витрачати час і сили на пошуки причини збою та її усунення. Просто зателефонуйте або залиште заявку на сайті, і вже на протязі години майстер буде у вас вдома, де б ви не знаходилися в межах Києва. Перед початком роботи фахівець обов’язково проведе повну діагностику системи і надасть клієнту детальну консультацію щодо виявлених проблем і способів їх вирішення. Якщо для ремонту знадобляться будь-які комплектуючі, майстер може придбати їх самостійно, позбавивши вас необхідності розбиратися в тонкощах «заліза».

Коли потрібне перевстановлення Windows?

Операційна система Windows, як і будь-яке інше ПЗ, з плином часу може почати працювати нестабільно. Зазвичай це відбувається через накопичене «сміття» у системі — тимчасових файлів, помилок реєстру, залишків видалених програм тощо. Якщо не проводити регулярне технічне обслуговування, то рано чи пізно система почне гальмувати, зависати, видавати помилки і збої.

У середньому, без профілактичного обслуговування Windows нормально працює 1-2 роки. Потім система починає поступово засмічуватися і гальмувати. Звісно, можна спробувати виправити ситуацію за допомогою чищення реєстру і видалення непотрібних файлів. Але якщо проблеми тривають, то найкращим рішенням буде чисте перевстановлення ОС. З умовами професійного встановлення або обслуговування Windows можна ознайомитись за посиланням https://www.computer-master.top/ustanovka-windows/. Фахівці «Комп’ютерний майстер» виконають весь комплекс робіт «під ключ».

Типові ознаки деградації Windows:

 • Значне збільшення часу завантаження і завершення роботи системи
 • Часті «зависання» і «вильоти» програм, особливо ресурсоємних
 • Повільний відгук інтерфейсу і вікон, тривале відкриття меню Пуск і вкладок
 • Мимовільні перезавантаження та повідомлення про помилки
 • Неможливість встановити нові драйвери та програми

Після проведення робіт Ви отримаєте комп’ютер, що працює як новий, з усіма вашими звичними налаштуваннями та файлами. Наполегливо рекомендуємо виконувати перевстановлення Windows хоча б раз на 2-3 роки, це продовжить термін служби вашого ПК і позбавить від багатьох проблем. А з майстрами Comp-Master це ще й швидко, зручно та недорого!

Комп’ютерні віруси — як від них захиститися?

Комп’ютерні віруси стають дедалі витонченішими та небезпечнішими. Особливо неприємні віруси-здирники, які шифрують ваші файли і вимагають викуп за розшифровку. За даними міжнародних досліджень, кожні 14 секунд у світі з’являється нова шкідлива програма. Навіть якщо ви використовуєте сучасний антивірус, це не гарантує 100% захисту. Деякі віруси можуть ховатися від захисних програм або взагалі не мати сигнатур в антивірусних базах.

Якщо ваш комп’ютер все ж підхопив вірус, у жодному разі не намагайтеся самостійно боротися з ним, а тим паче не переказуйте гроші здирникам. По-перше, це не гарантує розблокування ваших файлів, а по-друге, ваші гроші підуть на розробку нових вірусів. Найкращий вихід у такій ситуації — звернутися до професіоналів. Майстри «Комп’ютерний майстер» мають багатий досвід у лікуванні найскладніших комп’ютерних інфекцій. Вони проведуть повне сканування системи кількома антивірусними програмами, видалять усі виявлені загрози та відновлять працездатність комп’ютера.

Відновлення втрачених даних

Випадково видалили важливий документ або цілу папку з фотографіями? Не переживайте, це не катастрофа! Фахівці Comp-Master допоможуть вам відновити будь-які втрачені дані, навіть якщо ви спустошили Кошик. Річ у тім, що видалені файли насправді нікуди не зникають, а лише позначаються як вільне місце на жорсткому диску. І поки це місце не зайнято новими даними, старі файли можна відновити за допомогою спеціальних програм.

Відновлення інформації можливе практично з будь-яких носіїв:

 • Жорсткі диски HDD і SSD
 • USB-флешки та карти пам’яті
 • CD, DVD і Blu-ray диски
 • Зовнішні накопичувачі та RAID-масиви

Навіть якщо Windows не завантажується через серйозний збій, досвідчені майстри «Комп’ютерний майстер» зможуть витягти потрібні файли і зберегти їх на інший носій. Тож не поспішайте форматувати диск за перших ознак неполадок — зверніться до професіоналів, і ваші дані буде врятовано.