Переваги та недоліки цифрового кабельного телебачення

Вас всюди оточують пропозиції телевізійних пакетів, але ви не знаєте, який обрати? Інтернет-телебачення чи кабельне цифрове телебачення? Під час вибору зважайте на свої вподобання та вподобання решти членів сім’ї — зрештою, вони теж користуватимуться перевагами телебачення!

Що таке цифрове кабельне телебачення?

Перш ніж перейти до розгляду його переваг, спочатку варто розібратися, що ж таке цифрове кабельне телебачення, відомим також під абревіатурою DVB-C. Ця технологія дає змогу приймати телевізійні канали в мережі кабельного провайдера. Що це означає?

Щоб насолоджуватися улюбленими програмами вам знадобиться:

  • нова модель телевізора з підтримкою MPEG-4 і вбудованим DVB-C тюнером;
  • стара модель телевізора з додатковим зовнішнім ТВ приймачем DVB-C.

Кабельне телебачення вже багато років залишається популярним способом отримання доступу до широкого вибору каналів і програм. Однак, під час вибору провайдера кабельного телебачення важливо враховувати не тільки переваги цього способу перегляду телевізійних передач, а й особливості кожного конкретного оператора. У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки цифрового кабельного телебачення від провайдера Maxnet.

Переваги цифрового кабельного телебачення

Що робить цифрове кабельне телебачення гідним вибору? Які характеристики роблять це рішення найкращим для вашого будинку?

Стабільність

Як і у випадку з ефірним DVB-T2 телебаченням, кабельне ТБ буде набагато стабільнішим, ніж супутникове або IPTV. Чому? Все дуже просто — воно не залежить від того, наскільки точно налаштована ваша супутникова антена, і не залежить від швидкості вашого інтернету. Кабельне телебачення вважається одним із найнадійніших і найстабільніших, з ним найменше проблем. Усе, що вам потрібно, — це ТВ приставка або телевізор з відповідною опцією!

Програми у форматі HD

Розглядаючи можливість підключення цифрового кабельного телебачення, варто звернути увагу на можливості технології DVB-C. Вона забезпечує високу якість сигналу і дозволяє уникнути перебоїв під час перегляду телепрограм. Крім того, дедалі більше телеканалів переходять на роздільну здатність HDTV. Якщо ваш телевізор підтримує кодування MPEG-4 або ви придбаєте додатковий тюнер DVB-C, то зможете насолоджуватися улюбленими програмами в найкращій якості зображення.

Низька вартість цифрових послуг

Однією з головних переваг кабельного телебачення від Maxnet є низька вартість цифрових послуг. Вартість пакета Базовий становить 125 грн./міс. До нього входять 79 каналів, зокрема в HD якості. Це робить їхні цифрові послуги доступними для широкої аудиторії.
Ви сплачуєте лише абонентську плату.

Жодних додаткових платежів і, найголовніше, жодних довгострокових контрактів! Це вигідна пропозиція, якщо ви переїжджаєте, винаймаєте квартиру або маєте акаунти на потокових сервісах, таких як Megogo або SweetTV.

Недоліки цифрового кабельного телебачення

Звичайно, ідеальних рішень не буває. Тому, ухвалюючи рішення про вибір цифрового кабельного телебачення, ви маєте знати і про недоліки такого рішення.

Невеликий вибір телеканалів

Цифрове кабельне телебачення, незважаючи на свої переваги, має і низку недоліків. Один із них полягає в невеликому виборі телеканалів. Якщо ви звикли до різноманітності контенту, доступного на потокових сервісах або супутниковому телебаченні, то можливо, ви не знайдете потрібних телеканалів у своєму пакеті послуг цифрового кабельного ТБ. Незважаючи на це, пакет зазвичай включає в себе основні новинні та розважальні телеканали, такі як 1+1, Інтер, СТБ та інші.

Однак, якщо ви цікавитеся телеканалами з вузькою тематикою, такими як наукові канали, спортивні, музичні, то цифрове кабельне телебачення може виявитися не кращим рішенням для вашого будинку. У цьому випадку вам може знадобитися підписка на додаткові канали або інший тип телевізійного сервісу.

Якщо ж ви не звикли до телевізора і віддаєте перевагу потоковим сервісам, то невеликий вибір каналів у пакеті цифрового кабельного телебачення може не скласти для вас великого значення. У такому разі цифрове кабельне телебачення може виявитися оптимальним вибором, оскільки воно забезпечує надійну якість сигналу і досить високу швидкість передавання даних, що дасть вам змогу дивитися улюблені телепередачі в реальному часі, без затримок і збоїв у передаванні сигналу.