Особливості камер відеоспостереження з датчиком руху

Камера з датчиком руху – це спеціалізоване обладнання, яке призначається для досягнення високої ефективності при контролі за тим, що відбувається, на об’єктах різного типу. Якщо порівнювати з класичним обладнанням, то вони не здійснюватимуть зйомку в цілодобовому режимі або за встановленим заздалегідь графіком.

Працюють лише тоді, коли на об’єкті хтось з’являється. При цьому вони представлені в широкому асортименті, тому можна вибрати відповідну модель для об’єкта абсолютно будь-якого типу: https://control.ua/kamery-videonablyudeniya/ip-kamery/osobennosti_datchik-dvijeniya/. Розглянемо основні особливості камер спостереження із датчиком руху.

У чому особливості камер спостереження із датчиками руху?

У конструкції відеоспостереження розташований спеціальний датчик, який реагує на рух на об’єкті і починає запис. Реакція відбувається за заданим алгоритмом, який встановлюється під час налаштування. Залежно від того, які параметри встановив користувач і особливостей камери, може початися запис відео, сигнал на смартфон, виділення об’єктів, що рухаються і т.д. Усі реакції можуть відбуватися одночасно.

Датчики функціонує в автоматичному режимі, допомагаючи користувачеві контролювати все, що відбувається. Необхідно відзначити, що вони ідеально сумісні з іншим обладнанням, наприклад, з інфрачервоним підсвічуванням, тому навіть уночі визначатиметься рух на об’єкті. Встановлюється камера відеоспостереження із датчиком руху у тих місцях, де спостерігається невеликий потік людей. Якщо встановити в місцях з підвищеним рухом, то датчик спрацьовуватиме постійно, що знижує його актуальність та ефективність.

Вся інформація, яка створюється під час спрацювання датчика руху, може зберігатися на жорсткий диск, хмарне сховище або картку пам’яті, якщо камера має відповідний слот. Камера до спрацювання датчика руху знаходиться в режимі очікування, що дає змогу заощаджувати простір на накопичувачі.

камери спостереження

Важливо те, що сучасний датчик руху має можливість проведення тонким налаштуванням. Наприклад, користувач може встановити параметри ваги та розміру, на які не потрібно реагувати – це гарантує, що датчик не реагуватиме на тварин. Все це сприяє тому, що подібне обладнання буде максимально ефективним та стабільним під час роботи.

Тонкості вибору камери відеоспостереження з датчиком руху

Сам процес вибору камери з датчиком руху відрізняється від вибору класичної камери. При виборі слід враховувати:

  • роздільна здатність – від цього залежатиме рівень деталізації картинки;
  • ІЧ-підсвічування – наявність інфрачервоного підсвічування для нічної зйомки;
  • попередній запис – камера починає запис за 3 секунди до потрапляння об’єкта в поле зору камери;
  • зона руху – користувач матиме можливість самостійно вибрати певні зони активності, розширюючи можливості обладнання;
  • віддалений контроль – це дає можливість віддалено стежити за тим, що відбувається на об’єкті;
  • поворотні камери – дозволяють проводити тотальний контроль того, що відбувається;
  • місце монтажу – вуличні та внутрішні камери відеоспостереження.

Очевидно, що датчик руху в камері відеоспостереження — незамінний помічник, який зможе забезпечити високу ефективність при роботі всієї системи. Важливо відповідально поставитися до вибору і віддавати перевагу лише відомим брендам.