iPhone 12

iPhone 12 – це неперевершена модель відомого світового виробника з Каліфорнії, яка може стати надійним супутником у сучасному житті. Хоча цей смартфон не є новинкою, його актуальність залишається незмінною. У магазині Big Mag https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-12-b-u/ ви зможете знайти цю неймовірну модель б/у з усіма необхідними характеристиками для зручного використання.

Незважаючи на те, що iPhone 12 вийшов декілька років тому, його ціна залишається досить високою. Але є вихід — придбання б/у варіанту. Варто зазначити, що отримувати цей смартфон з других рук не є жодним компромісом. Навпаки, ви отримуєте ті самі вражаючі характеристики, не переплачуючи за них. Ви завжди можете бути впевнені в якості та продуктивності iPhone 12, незалежно від того, чи є він новим, чи б/у.

Ось деякі переваги покупки вживаного смартфона iPhone 12:

  • Економічність: Вживані iPhone 12 значно дешевші за нові моделі, що робить їх чудовим варіантом для економних покупців.
  • Преміум-функції: Незважаючи на те, що iPhone 12 вже кілька років, він все ще пропонує ряд преміальних функцій, таких як потужний чіп A14 Bionic, чудова система камер і зв’язок 5G.
  • Екологічність: Купівля вживаного iPhone 12 допомагає зменшити кількість електронних відходів і ваш особистий вуглецевий слід.
  • Гарантована якість: Багато вживаних iPhone 12 продаються авторитетними роздрібними продавцями з гарантією, тому ви можете бути впевнені, що отримуєте якісний продукт.
  • Легко знайти: Вживані iPhone 12 легко доступні в Інтернеті та в багатьох звичайних магазинах.

Загалом, купівля вживаного iPhone 12 — це чудовий спосіб отримати високоякісний смартфон за частку вартості нової моделі. Це також більш екологічний варіант, ніж купівля нового телефону.

різноманіття iPhone 12

Огляд моделі iPhone 12

Айфон 12 має стильний дизайн зі скляною спинкою і алюмінієвим ободком, доступний в декількох кольорах. Його основними особливостями є потужний процесор A14 Bionic, який забезпечує високу продуктивність і ефективність, і якісний дисплей Super Retina XDR з роздільною здатністю 2532 x 1170 пікселів.

iPhone 12 оснащений системою подвійної камери, яка забезпечує високоякісні фото- і відеозйомку. Високоємний акумулятор забезпечує довгий час роботи без необхідності в заряджанні. Смартфон також підтримує швидку зарядку і бездротове заряджання.

Телефон працює на базі операційної системи iOS, яка має багато функцій і додатків. Також пристрій підтримує 5G-з’єднання, що дозволяє швидко завантажувати файли і переглядати відео високої якості.

Загалом, iPhone 12 є потужним і стильним смартфоном з чудовими можливостями для фото- і відеозйомки, а також для використання різних додатків та послуг.

Детальніше про захист від потрапляння вологи

iPhone 12 має підвищений рівень захисту від води та пилу. Згідно з офіційними специфікаціями, він відповідає стандарту IP68. Це означає, що iPhone 12 може бути занурений на глибину до 6 метрів протягом 30 хвилин без пошкоджень.

Цей рівень захисту дозволяє смартфону витримувати дощ, бризки води та підводні зйомки без проблем. Однак, важливо зазначити, що це не означає, що Айфон 12 повністю невразливий до води. Довготривале занурення або вплив води під високим тиском може пошкодити пристрій.

Телефон захищений від:

  • води;
  • пилу;
  • бруду.

iPhone 12 також має певний рівень захисту від пилу. Згідно зі стандартом IP68, він є захищеним від входження пилу в шкідливих кількостях.

Це означає, що телефон витримує пил у звичайних умовах використання без проблем. Однак, якщо пристрій піддається значним кількостям пилу або дрібних частинок, це може призвести до пошкоджень.

Для збереження оптимальної роботи Айфон 12 і попередження потенційних проблем, рекомендується уникати піддавання пристрою дії інтенсивного пилу.

Що відомо про камери?

iPhone 12 має подвійну камеру, що забезпечує високу якість фото- і відеозйомки. Основна камера має 12-мегапіксельний датчик з великою кількістю пікселів для кращого збору світла, що покращує якість знімків при слабкому освітленні. Додатковий об’єктив — ширококутний, забезпечує широкий кут огляду, що дозволяє знімати широкі пейзажі або групові фотографії.

Система камер Айфона 12 також підтримує функції, такі як Smart HDR 3, що забезпечують більш широкий динамічний діапазон та деталізацію знімків.