iPhone 12

iPhone 12 – це не нова, проте актуальна модель від відомого світового виробника. Смартфон  https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-12-b-u/ має всі необхідні характеристики для сучасного зручного використання. Дванадцята лінійка вийшла декілька років тому, проте все ще цінник на неї встановлений занадто високий. Тому багато хто обирає придбати б/у. По факту, людина отримує ті самі характеристики, проте не переплачує за них.

Огляд моделі iPhone 12

Айфон 12 має стильний дизайн зі скляною спинкою і алюмінієвим ободком, доступний в декількох кольорах. Його основними особливостями є потужний процесор A14 Bionic, який забезпечує високу продуктивність і ефективність, і якісний дисплей Super Retina XDR з роздільною здатністю 2532 x 1170 пікселів.

iPhone 12 оснащений системою подвійної камери, яка забезпечує високоякісні фото- і відеозйомку. Високоємний акумулятор забезпечує довгий час роботи без необхідності в заряджанні. Смартфон також підтримує швидку зарядку і бездротове заряджання.

Телефон працює на базі операційної системи iOS, яка має багато функцій і додатків. Також пристрій підтримує 5G-з’єднання, що дозволяє швидко завантажувати файли і переглядати відео високої якості.

Загалом, iPhone 12 є потужним і стильним смартфоном з чудовими можливостями для фото- і відеозйомки, а також для використання різних додатків та послуг.

Детальніше про захист від потрапляння вологи

iPhone 12 має підвищений рівень захисту від води та пилу. Згідно з офіційними специфікаціями, він відповідає стандарту IP68. Це означає, що iPhone 12 може бути занурений на глибину до 6 метрів протягом 30 хвилин без пошкоджень.

Цей рівень захисту дозволяє смартфону витримувати дощ, бризки води та підводні зйомки без проблем. Однак, важливо зазначити, що це не означає, що Айфон 12 повністю невразливий до води. Довготривале занурення або вплив води під високим тиском може пошкодити пристрій.

Телефон захищений від:

  • води;
  • пилу;
  • бруду.

iPhone 12 також має певний рівень захисту від пилу. Згідно зі стандартом IP68, він є захищеним від входження пилу в шкідливих кількостях.

Це означає, що телефон витримує пил у звичайних умовах використання без проблем. Однак, якщо пристрій піддається значним кількостям пилу або дрібних частинок, це може призвести до пошкоджень.

Для збереження оптимальної роботи Айфон 12 і попередження потенційних проблем, рекомендується уникати піддавання пристрою дії інтенсивного пилу.

Що відомо про камери?

iPhone 12 має подвійну камеру, що забезпечує високу якість фото- і відеозйомки. Основна камера має 12-мегапіксельний датчик з великою кількістю пікселів для кращого збору світла, що покращує якість знімків при слабкому освітленні. Додатковий об’єктив — ширококутний, забезпечує широкий кут огляду, що дозволяє знімати широкі пейзажі або групові фотографії.

Система камер Айфона 12 також підтримує функції, такі як Smart HDR 3, що забезпечують більш широкий динамічний діапазон та деталізацію знімків.