ремонт пральної машини samsung

Попри те, що купівля нової побутової техніки завжди є приємною подією, у багатьох випадках ремонт старого побутового приладу виявляється набагато кращим. Поломка прання завжди відбувається несподівано. І мало хто із власників готовий до такої ситуації, як морально, так і фінансово – коштів на купівлю нового гідного апарату не вистачає, а звертатися до кредитних організацій дуже невигідно. Купівля недорогої машинки, з відсутністю звичних функцій та нижчої якості, також не є оптимальним виходом. Тому якщо вас повністю влаштовує старий апарат – ремонт побутової техніки – найбільш вигідне вирішення проблеми.

Коли ремонт старої машинки вигідніший за покупку нової

Не завжди новий, більш досконалий апарат перевершує за якістю та можливостями старішу, але перевірену часом пралку. Особливо якщо у вас машина Samsung. Виробник забезпечує практично всі свої лінійки найпередовішими рішеннями та новіші прання інших виробників можуть не мати потрібних вам режимів, споживати більше ресурсів і за якістю відрізнятися в гірший бік.

Переваги ремонту машинок Samsung

Завдяки розумній ціновій політиці та конструктивним інноваціям, машини Samsung вважаються одними з найпоширеніших. Тому в будь-якому місті є достатньо сервісцентрів, здатних виконати повноцінний ремонт будь-якої складності. Серед плюсів ремонту машини Samsung перед покупкою іншої більш сучасної прання можна виділити:

 • зручна для ремонту конструкція;
 • наявність оригінальних запчастин для будь-якої модифікації незалежно від року випуску;
 • мережу авторизованих сервісцентрів та майстерень у більшості міст;
 • розумні ціни на деталі та ремонт;
 • реальна гарантія на відновлювальні роботи та запчастини.

Але перш ніж замовляти ремонт пральної машинки, потрібно зробити діагностику та дізнатися реальну ціну ремонту.

У яких випадках вигідніше задуматися про покупку нової пральні

Не завжди ремонт пральної машини Samsung є панацеєю при поломці. Вартість відновлювальних робіт за деяких несправностей може перевищити половину вартості нового цілком непоганого апарату. Тому, перш ніж ухвалити остаточне рішення, потрібно запросити майстра сервісцентру для проведення діагностики. Найдорожчим буде ремонт наступних поломок:

 • Заміна підшипників та сальника барабана, а також хрестовини та валу, куди насаджений барабан. Щоб дістатися цих вузлів, необхідно виконати повне розбирання машинки з розполовиненням бака.
 • Заміна бака. Вартість самого вузла (бак разом з барабаном) може сягати половини вартості прання.
 • Заміна керуючого контролера.

Вартість ремонту решти вузлів (включаючи запчастини) зазвичай знаходиться в розумних межах, тому покупку нової машинки при нескладних поломках краще відкласти, адже набагато вигідніше виконати ремонтні роботи.

ремонт пральної машини

Кому довірити ремонт пральної машини

Схемотехніку та конструктивні особливості пралень Samsung добре знають, як фахівці офіційних сервісцентрів, так і домашні майстри. Але якість та методи ремонту суттєво відрізняються. До переваг домашніх фахівців можна віднести хіба що вартість робіт. За рештою всіх показників вони суттєво програють.

Наш сервісцентр пропонує професійний ремонт пралень Samsung на дому. Ми пропонуємо:

 • візит майстра в заздалегідь узгоджений, зручний для клієнта час;
 • використання оригінальних деталей чи аналогів рекомендованих виробником;
 • тривалу реальну гарантію (залежить від вузла, що ремонтується);
 • зв’язок з диспетчером будь-яким сучасним способом (телефонія, інтернет-сервіси та ін.);
 • безкоштовна діагностика (за умови виконання ремонту);
 • використання технологічних карт виробника при діагностиці та відновленні працездатності машинок;
 • Постійна вартість робіт для всіх мікрорайонів міста.

Ми готові виконати оцінну діагностику для визначення рентабельності ремонту, а також, при необхідності, порекомендувати найкращі на сьогодні моделі нових пралень у вибраному ціновому діапазоні.