Будівельні фарби для широкого спектра робіт

У переважній своїй більшості будівельні конструкції потребують додаткового оформлення чи захисного покриття. Це дозволяє покращити їх зовнішній вигляд та запобігти руйнуванню під впливом агресивних факторів зовнішнього середовища. Найбільш простим та доступним варіантом стануть будівельні фарби. Купити в Україні їх можна в  інтернет-магазині Околоремонта. Тут ви знайдете матеріали різних кольорів та характеристик.

Фарба інтер'єрна латексна Sniezka Barwy Natury 140 спекотне літо 2,5л

Що собою являють будівельні фарби з каталогу Околоремонта?

Такі матеріали належать до категорії лакофарбових покриттів. Це суспензія, яка має певний колір завдяки наявності фарбникіа-пігментів. Характеристики фарби залежать від речовини, яка застосовується в якості утворювача плівки. Це може бути олива, латекс чи полівінілхлоридна емульсія. 

Основні різновиди

В залежності від їх складу, будівельні фарби купити можна такі, що розчиняється у воді, оливі чи інших органічних рідинах. Від розчинника залежить, в яких умовах можна застосовувати конкретний ЛФМ. Так, масляні фарби та емалі створюють покриття, стійке до впливу агресивних факторів високого рівня. Водночас водно-дисперсні матеріали призначені для застосування під час виконання переважно внутрішніх робіт. Але є водоемульсійні фарби, які чудово протистоять атмосферним впливам, тому можуть використовуватися і для фасадних робіт.

Водоемульсійні фарби

Такі матеріали останнім часом стали дуже широко запитуваними. Вони виробляються за сучасними технологічними. Завдяки цьому з такими фарбами легко працювати. Вони нетоксичні та дуже швидко сохнуть. В нашому інтернет-магазині купити будівельні фарби на водній основі можна таких видів:

  • силіконові, які створюють еластичне щільне покриття;
  • воднодисперсні, які відрізняються глибокою проникністю в основу;
  • акрилові, які виробляються з атмосферостійких акрилових смол;
  • латексні, які після висихання створюють шар, подібний до гуми;
  • полівінілхлорацетатні, які утворюють найбільш довговічне покриття. 
Фарба інтер'єр акрилова FLORA Сolour Super White INTERIOR біла 14,0 кг

Фарби для металу

Це особлива категорія лакофарбових матеріалів. Адже вони забезпечують захист основи від корозії. Сучасні матеріали такого типу можна наносити навіть поверх іржі. Така фарба не пропускає до металевої основи кисень та вологу. 

Аерозольні фарби

Такий матеріал зручний у використанні. Адже для його нанесення ні не потрібна ні щітка, ні фарбопульт. Фарба поміщена в балончиках під високим тиском і видається назовні внаслідок активізації пускового клапана. Окрім того, така фарба має наступні переваги:

  • швидко висихає, практично миттєво;
  • довго зберігається в закритому балоні;
  • легко проникає у важкодоступні місця;
  • витримує дію сонячного ультрафіолету;
  • економна, має високу покривну здатність. 

Якщо вам потрібна будівельна фарба, купити недорого в Україні її можна, скориставшись пропозиціями інтернет-магазину Околоремонта. В його асортименті ви знайдете якісні матеріали, які дозволять створити надійне, довговічне, естетично привабливе покриття.