Суші

Смачні роли – це чудово, особливо якщо заклад дійсно пропонує приготувати їх за найкращими рецептами. Але якщо при цьому замовники можуть отримати знижки – це ще більше приваблює всіх. Суші Мастер Біла Церква має незрівнянну політику акційних пропозицій. Тут клієнтам можуть запропонувати гарне меню, відмінні страви за найнижчими цінами. І такими пропозиціями обов’язково потрібно скористатися.

50+ популярных японских названий суши с составом

Популярні акції суші-барів

Майже усі ресторани японської кухні пропонують замовникам акції та знижки. Це важливо, бо інакше клієнти не будуть звертати уваги на заклад, обираючи тих, хто біль лояльний до гостей. Тому акційні пропозиції у ресторанах можна зустріти часто. Та більшість їх майже однакові:

  1. Акції на сети – це одна з найрозповсюдженіших пропозицій політики знижок. Сети в цілому мають трохи меншу ціну, ніж роли окремо. Але це не всі переваги купівлі. Ресторани періодично пропонують окремий сет за найнижчими цінами. Така політика має постійну основу у ресторані Суші Мастер. Тут кожен день можна знайти декілька сетів, які продають зі знижками до 50%. Сети періодично змінюються, але немає жодного дня, щоб клієнти не знайшли у меню щось особливе дешево.
  2. Акції на набори – страви для обіду чи вечері ресторани люб`язно обирають самостійно. Клієнти цінують такий підхід, бо вони можуть замовити все готовий набір страв, найкращих для повноцінного перекусу. І не потрібно витрачати час на перегляд усього меню та мучитись питаннями вибору. Але це ще не все – ресторани пропонують знижки при купівлі таких наборів. І це дуже радує.
  3. Акції на інші страви – вони теж періодично з`являються у меню закладів, але таке явище можна побачити рідко. Більшість акційних пропозицій ресторані японської кухні направлено на меню ролів та суши. тому якщо ви побачите знижку на супи чи воки, або акційні пропозиції на смачні десерти, потрібно негайно скористатися можливістю спробувати ці страви з найменшими втратами.

Святкові пропозиції

Крім знижок на окремі страви ресторани часто пропонують святкові акції. Свята можуть бути різні, але найбільше цікавих знижок можна зустріти під час великих свят, коли люди збираються великими компаніями для святкування.

Серед пропозицій також більшість суші-барів не забувають про дні народження своїх гостей. ресторани часто пропонують цікаві акції для тих, хто святкує. Серед варіантів заохочень:

  1. Бонусні роли – якщо клієнт робить замовлення у день народження або у період біля свята.
  2. Комплімент для замовлення – частіше за все це невеликий десерт, який стає своєрідним подарунком від закладу.
  3. Знижка – знижка на замовлення також може бути серед пропозиції ресторанів. Саме так робить Суші Мастер, який надає усім замовникам у день народження знижку у розмірі 20%. Мабуть, це найкращий варіант, який дозволяє отримати максимальну вигоду та чудові відсвяткувати у компанії друзів зі смачними ролами.