хімчистка штор в Києві

Як би це парадоксально не звучало, але штори та гардини — яскравий елемент декору, який часто залишається непоміченим під час прибирання. Хоча саме ці елементи декору швидко накопичують пил, є чудовим розсадником для мікроорганізмів та інших алергенів. Позбутись цих забруднень допомагає професійна хімчистка штор. І тут виникає закономірне питання: “Чи безпечна для здоров’я ця процедура та про що повинен знати кожен споживач?”

Роз’яснити ситуацію нам допоможе клінінгова компанія Містер Клінер. Хімчистка гардин від цієї фірми користується популярністю серед киян та жителів міст-супутників. Більше інформації міститься за посиланням https://mister-cleaner.com.ua/khimchystka-shtor-hardyn-tiuli/, а ми продовжимо дізнаватись правду про клінінгові послуги.

Заглядаємо за куліси: яким чином виконується хімчистка тюлей

Гардини постійно знаходяться в зоні підвищеної запиленості, тож їх полотна потребують ретельного та систематичного очищення. Але деякі фіранки не можна мочити, обдавати парою. Для них підходить лише хімчистка штор. Щоб ця процедура не лякала Вас своєю таємничістю, відкриваємо всі етапи її виконання:

  1. Після оформлення замовлення за вказаною адресою приїздить спеціаліст компанії. Він визначає об’єм робіт, проводить діагностику тканини, наявність складних плям та попередніх пошкоджень на її поверхні.
  2. Якщо хімчистку можливо виконати на місці, то наступна бригада клінерів доставляє необхідне обладнання. В іншому випадку штори знімаються та транспортуються до спеціального цеху.
  3. В цеху тканина дбайливо обробляється миючими засобами та проходить цикл очищення з застосуванням новітньої техніки. Компанія Mister Cleaner є визнаним лідером з питань використання інноваційних технологій, які дозволяють видалити 99% забруднювачів.
  4. Оброблений виріб просушується та прасується. Методи розгладжування тканини також підбираються за типом тканини та будови самого виробу.
  5. Готові штори пакуються в фірмові пакети та доставляються за адресою клієнта. Навішування гардин виконують спеціалісти фірми.

Хімчистка штор ціна якої визначається для кожного проекту окремо, є швидким та безпечним способом підтримання чистоти в Вашому домі чи офісі.

клінінгова компанія Містер Клінер

Які гарантії безпеки надають клінінгові компанії

Якщо Ви замовили хімчистку штор і не впевнені в надійності процесу, то варто зробити наступне:

  • попросити виконавця робіт показати сертифікати та супровідну документацію на засоби, що застосовуються для чищення;
  • поцікавитись особливостями технології хімчистки;
  • після підписання договору, зберігати його впродовж декількох тижнів.

Ті самі дії нададуть Вам впевненості і при замовленні інших клінінгових послуг. Наприклад, популярністю користується комбінування хімчистки тюлей та прибирання квартир https://mister-cleaner.com.ua/. Процеси виконуються паралельно і дають чудовий результат.