Як вибрати автобусні квитки з Києва до Ессена

Ессен — мальовниче місто в західній частині Німеччини. Колись великий центр вугільної промисловості, сьогодні це історичний музейний комплекс, привабливий для туристів. У місті безліч унікальних експозицій, що оповідають про традиції видобутку корисних копалин, різні етапи формування місцевої культури. Тут можна не заглиблюватися в історичні довідки, а просто блукати старовинними вулицями і милуватися унікальними готичними будівлями та доглянутими скверами.

Їдемо в Ессен автобусом

До Ессена з Києва зручно добиратися автобусом. Рейси відправляються щодня з кількох автовокзалів міста. Можна виїхати спонтанно без попередньої підготовки завдяки регулярному сполученню. На тиждень курсує понад 20 рейсів, які відправляються в різний час доби. Час у дорозі становить близько 30 годин. Через тривалість поїздки варто завчасно скласти план мандрівки, забронювати готель та обрати екскурсійний маршрут, щоб не витрачати на це час.

Під час купівлі квитків із Києва до Ессена зверніть увагу на:

 • час відправлення і прибуття;
 • прямий рейс або з пересадкою;
 • автовокзал у Києві та Ессені, куди прибуває автобус;
 • репутацію перевізника і клас його автобусів.
 • вартість квитків.

Обов’язково перевірте відгуки пасажирів — за ними можна сформувати об’єктивну думку про кожного перевізника. Купувати квитки зручно через сайти-агрегатори, на яких можна порівняти одразу всі доступні пропозиції за напрямком, що цікавить. Одним із таких сервісів є SkyBooking, де можна не тільки вибрати відповідний рейс за допомогою зручних фільтрів пошуку https://skybooking.ua/bus/kyiv-essen/, а й отримати корисну інформацію про Ессен і його визначні пам’ятки.

Обираємо перевізника

Автобусне сполучення Київ — Ессен підтримують 8 транспортних компаній. Найбільш затребувані з них:

 • Євровояж
 • Euroclub
 • KLR Bus
 • Sindbad/Pavluks Trans

Вибирайте перевізника, спираючись на відгуки та рекомендації постійних клієнтів. Враховуйте відповідальність у роботі, пунктуальність і рівень сервісу в дорозі. Краще подорожувати комфортабельними автобусами, обладнаними системою вентиляції, Wi-Fi, біотуалетами.

Як заощадити на квитках

Середня вартість автобусних квитків Київ — Ессен становить близько 140 $. Найвища ціна — напередодні від’їзду. Якщо забронювати місце за 1-2 тижні до бажаної дати рейсу, можна знайти дешевий квиток на зручний рейс.

Плануючи поїздку в Ессен, періодично перевіряйте сайти перевізників — у них можуть бути вигідні акції та знижки. Щоб отримати повну інформацію про гарячі пропозиції, можна звернутися до їхніх офіційних представників в Україні. Сервіс SkyBooking співпрацює з надійними транспортними компаніями, завдяки чому пропонує своїм клієнтам найкращі рейси за низькими цінами.

Плануємо маршрут

У Києві функціонує 50 автостанцій, але автобуси на Ессен відправляються не з усіх. Посадка на більшість рейсів здійснюється з таких станцій:

 • «Київ» біля станції метро Вокзальна;
 • «Дачна» на проспекті Перемоги;
 • «Південна» біля станції метро Деміївська.

Обираючи квиток, звертайте увагу на можливість посадки на найближчій автостанції. Це особливо важливо для нічних рейсів, коли не працює міський транспорт, а таксі коштує дорожче.

В Ессен автобуси прибувають переважно на автовокзали HBF, Essen і Hauptbahnhof Freiheit. Знаючи конкретний пункт призначення, можна забронювати готель з оптимальним розташуванням поблизу автостанції.

Головне правило під час вибору квитків на автобус — не поспішати. Продумайте свій маршрут і побажання, щоб підібрати рейс відповідно до них і отримати задоволення від подорожі.