ролети День-Ніч у вітальні

Ролети День-Ніч лідирують на ринку віконних покриттів вже багато років поспіль. І немає жодних ознак того, що ця тенденція зміниться. За що ми полюбили цю модель? Що вирізняє її з-поміж інших? В якому середовищі вона виглядає найкраще? Давайте спробуємо розібратися в нашому матеріалі.

Навіщо встановлювати ролети День-Ніч у вітальні?

Вітальня зазвичай є головним місцем в будинку — особливо, якщо вона поєднана з кухнею. Саме тут ми приймаємо гостей, проводимо найважливіші заходи, дивимося фільми або відпочиваємо після важкого робочого дня. Це своєрідна вітрина нашої оселі. Тож не дивно, що вона повинна бути досконалою до найдрібніших деталей. Сьогодні ми зосередимося на вікнах, а точніше на ролетах День-Ніч, з асортиментом яких можна ознайомитися за посиланням https://ua-vikna.com/uk/roleti-den-nich/. Як ми знаємо, вікна, незважаючи на зовнішній вигляд, виконують дуже важливу функцію в кожній кімнаті — як естетичну, так і практичну.

Почнемо з практичної сторони ролет День-Ніч. Це унікальні віконні завіси, які неможливо сплутати з жодною іншою моделлю. Вони відрізняються характерною конструкцією, в основі якої лежать два шари тканини з чергуванням прозорих та затемнюючих смуг. Переміщення їх одна відносно одної за допомогою ланцюжка дозволяє встановлювати їх у трьох положеннях:

  • повністю відкриті, тобто підняті догори;
  • напіввідкриті, коли сонячні промені м’яко протискуються крізь утворені отвори;
  • закрите, де сонячні промені повністю відрізані від інтер’єру.

Звичайно, ступінь затінення залежить від кольору і товщини тканини, на якій ви зупините свій вибір.

Організація віконного простіру у вітальні за допомогою ролет День-Ніч

Оформлення вікон можна розділити на дві категорії: 

  • з одного боку, воно може доповнювати дизайн інтер’єру, 
  • з іншого — бути його фокусом. 

Ролети День-Ніч добре справляються з обома завданнями, а ефект залежить від того, який відтінок ви оберете. Вони представлені в широкій колірній гамі, що дозволяє тонко підібрати їх до віконних рам або атмосфери приміщення, або ж вибрати яскравий відтінок в якості контрасту. У цьому випадку віконне покриття буде вишенькою на торті всієї композиції.

Денні та нічні ролети — це дуже естетично привабливі та надзвичайно гнучкі віконні завіси. Вони поєднують в собі естетику жалюзі з функціональністю тканинних моделей. До речі, з різноманіття тканинних ролет можна ознайомитися на сайті https://ua-vikna.com/uk/tkaninni-roleti/. Вони корисні не тільки як захист від сонця або допитливих сусідів, але й чудово виглядають як прикраса. Їх проста, але декоративна форма найкраще почувається соло — адже вони не потребують штор, портьєр чи інших аксесуарів. Це дає вам багато місця на підвіконні, яке можна використовувати як місце для рослин, декоративних ваз або світильників.

Однак, якщо ви вирішили поєднати ролети День-Ніч зі шторами, обирайте повітряні, ніжні тканини, які не будуть перевантажувати інтер’єр. Тут чудово виглядатиме гра на контрастах, а також на схожості. Коли мова йде про штори, найкраще працюють сильні поєднання кольорів. У вас на вікні приглушена модель і ви хочете підбадьорити вітальню шторами? Зупиніть свій вибір на варіантах з візерунками!

В яких стилях дизайну добре виглядають ролети День-Ніч?

Досить сильний дизайн ролет День-Ніч може здатися дуже складним у використанні? Це зовсім не так! Робота з цими віконними покриттями — це одночасно і виклик, і задоволення. Пам’ятайте, однак, що з вибором аксесуарів легко перебільшити, і це може зробити аранжування схожим на кітч.

Стилі, з якими гармонійно поєднуються ролети День-Ніч

  • Скандинавський, де ідеальними є світлі, приглушені моделі (білі, блакитні або бежеві). Рівномірно розташовані смужки і тепловий комфорт, який вони забезпечують, відповідають принципам цього напрямку — гармонія, простота і чистота.
  • Англійський, який орієнтується на гламур, романтику і водночас надзвичайний затишок. Тут чудово виглядатимуть пастельні кольори (наприклад, рожевий або жовтий), що підкреслюють інтимну атмосферу.
  • Модерн — це термін для незвичайних дизайнерських пропозицій. У цьому стилі інноваційні рулонні штори-дуети впишуться як риба в воду, підкреслюючи сучасний вимір інтер’єру.
  • Гламур — прості рулонні штори в супроводі декоративних світильників і кришталевих люстр? Безумовно! Вікна розкішного інтер’єру будуть добре виглядати з денними і нічними ролетами білого, сірого, графітового або чорного кольору.

Ролети День-Ніч від компанії UA VIKNA https://ua-vikna.com — це нетрадиційні віконні покриття, які добре поєднуються практично з будь-яким оформленням вікон. Це ідеальний спосіб створити контраст в інтер’єрі. Вони також гармонічно вписуються в фон, доповнюючи обстановку, а не стаючи її центром. Незвичайний і водночас універсальний дизайн підійде для вітальні, спальні, кабінету та дитячої кімнати — ми обмежені лише нашою фантазією.