Що таке SkillUp

Фінансова освіта та платіжна грамотність є важливими аспектами фінансового успіху для кожної людини. І тому Mastercard започаткувала SkillUp  —  свій безкоштовний онлайн-курс, що надає знання з платіжної грамотності та інших фінансових тем.

SkillUp  —  це курс, який допомагає покращити фінансову грамотність та дізнатися більше про безпечні та зручні методи безготівкових платежів. Курс розроблений спеціально для тих, хто хоче розуміти, як працюють платіжні системи та які є різні методи оплати. SkillUp допомагає розібратися в складних питаннях фінансової грамотності та розуміти, як зробити правильні рішення в галузі фінансів.

Чому можна навчитися на уроках SkillUp

SkillUp використовує інтерактивні методи навчання, що допомагають зрозуміти складні теми. У курсі використовуються відео, інтерактивні тести та практичні завдання, що допомагають закріпити отримані знання.

Курс SkillUp містить останні тренди та кращі практики у галузі фінансової грамотності та безпечних платежів. Отже, якщо ви хочете покращити свою фінансову грамотність та дізнатися більше про безпечні та зручні методи безготівкових платежів, SkillUp від Mastercard є найкращим рішенням для вас. Реєструйтеся на курс та отримуйте цінні знання від провідного експерта у галузі фінансових технологій.

Якщо вам потрібно покращити свої фінансові навички та знання, SkillUp від Mastercard може стати вашим вірним помічником. Цей курс має в собі різноманітні теми, такі як: основи платіжних систем;

  • безпека платежів;
  • банківські карти;
  • онлайн-платежі та інше.

Крім того, SkillUp допомагає зрозуміти основні поняття, які використовуються в галузі фінансів. Наприклад, ви дізнаєтеся, що таке кредитна історія, як її побудувати та як вона впливає на ваші фінансові можливості.

SkillUp також надає можливість дізнатися про різні види платіжних карт та їхні особливості. Наприклад, ви дізнаєтеся про різницю між кредитними та дебетовими картками та як правильно використовувати кожен вид картки.

Крім цього, SkillUp допомагає зрозуміти, які є ризики при безготівкових платежах та як їх уникнути. Ви дізнаєтеся про технології захисту від шахрайства, які використовуються у платіжних системах, та про те, як правильно захищати свої фінансові дані.

SkillUp від Mastercard  —  це ідеальний курс для тих, хто хоче зрозуміти, як правильно використовувати платіжні системи та зробити свої фінанси більш ефективними та безпечними. Зареєструйтеся на курс сьогодні та отримайте цінні знання від провідного експерта у галузі фінансових технологій!