Pin-Up Ukraine Фонд: що входить в благодійну допомогу?

Пін Ап Foundation дещо розширила свою діяльність після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Pinup компанія, як і країна в цілому, стикається з новими викликами, але команді вдалося стабілізувати розвиток бізнесу. Не всі підприємства змогли вижити, надаючи нові робочі місця українцям, які стали жертвами російської агресії. У чому ж полягає благодійність казино, що має pin up ліцензія 21.04.21?

Благодійна робота

Міжнародна компанія Pin Up сплатила понад 160 мільйонів гривень пін ап податки до українського бюджету. З них понад 23 мільйони гривень — це ліцензійні платежі Однак це не стало на заваді розвитку благодійності. Адже одним із ключових напрямків діяльності фонду є допомога тим, хто постраждав від російської війни в Україні, а отже, і країні в цілому, тому пін ап податки є важливими.

Pin Up спільно з громадською організацією «Неемія» організували виїзд до Нідерландів із зони активних бойових дій 28 українців. Обидві компанії надали транспорт, житло та документи для жінок і дітей з Миколаївської, Донецької та Харківської областей. «Неемія» вже мала досвід надання гуманітарної допомоги мігрантам, тому вивезти українських біженців у безпечні райони було набагато простіше.

Також фонд виділив гроші на придбання генератора для харківського метрополітену. Одним з ініціаторів придбання цього важливого обладнання стала енергетична компанія «Офісні реформи». Вартість генератора склала близько 1 мільйона гривень. Таким чином, харківський метрополітен, який використовувався як велике бомбосховище під час ракетних обстрілів України російськими військами, зміг докласти максимум зусиль, щоб уникнути відключення електроенергії під час бомбардувань.

Як компанія, що займається азартними онлайн іграми, Pinup підтримала благодійний футбольний матч в Одесі в рамках однієї зі своїх благодійних ініціатив. Пряма трансляція матчу дозволила зібрати кошти для ГО «Ліга життя», які будуть спрямовані на потреби збройних сил та ТРО. У благодійному матчі взяли участь не лише українські футболісти, а й зірки індустрії розваг, такі як комік Юрій Ткач та український співак Wellboy. Футбольний матч відбувся за підтримки стадіону «Чорноморець», Improv Live Show та Української асоціації футболу.

Гуманітарний напрямок

З початку повномасштабного вторгнення Благодійний фонд Pinup Foundation надав понад 28 мільйонів гривень гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від війни. Загалом було закуплено 300 тонн гуманітарних вантажів, які були розподілені по спеціальних пунктах видачі гуманітарної допомоги в Миколаївській, Харківській та Донецькій областях. До складу гуманітарного вантажу увійшли продукти харчування та інші предмети першої необхідності, а також медикаменти.