Букмекерські ставки на футбол

Серед усіх видів спорту доступних для ставок, футбол виділяється найбільше. Саме на футбол беттери ставлять найчастіше, що пояснюється високою популярністю цього виду спорту. Тут https://www.favbet.ua/uk/sports/sport/soccer/ ви завжди можете поставити на різні футбольні турніри.

Чому любителі ставок на спорт віддають перевагу футболу

У ставок на футбол безліч переваг, що, як було сказано вище, пояснюється високою популярністю цього виду спорту. Ставки на футбол сьогодні мають такі переваги:

 • Низька маржа.
 • Глибокий розпис.
 • Широка лінія.
 • Безліч доступних відеотрансляцій.
 • Велика кількість статистики та іншої інформації.

Наявність всіх цих сильних сторін робить ставки на футбол кращим варіантом для багатьох беттерів.

Основні види ставок на футбол

Наразі ставки на футбол Україна можна робити різних видів. Кількість варіантів таких ставок і справді дуже велика. Наступні типи ставок є найбільш поширеними.

Україна є країною, де ставки на футбол належать до виду гральних ігор, які регулюються державою. Деякі з найбільших компаній, які пропонують ставки на спорт, такі як Parimatch та Favbet, є зареєстрованими українськими букмекерськими конторами. У разі бажання займатися ставками на футбол, користувачі можуть звернутися до цих контор, які мають дозвіл від держави на проведення гральних ігор.

Нижче наведено посилання на два державні сайти, де можна отримати додаткову інформацію про легальність та регулювання ставок на спорт українською мовою:

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Результат

Сама проста ставка роблячи яку беттер намагається передбачити результат гри. Найчастіше доступні такі варіанти:

 • П1. Перша команда здобуває перемогу.
 • П2. Друга команда здобуває перемогу.
 • Х. Гра закінчується нічийним результатом.

Також нерідко доступні інші варіанти: перша команда не переможе, друга команда не переможе, нічия або перемога першої команди тощо. Ставки на футбол цього типу користуються найбільшою популярністю серед беттерів.

Тотал

Парі цього типу це ставки на кількість певних показників у футбольній грі чи окремому її проміжку. У якості таких показників можуть використовуватися забиті голи, штрафні, кутові, кількість жовтих карток та багато іншого. Зараз зробити ставку на футбол типу тотал можна практично у будь-якій букмекерській конторі.

Фора

Фора це парі на те, що одна з команд, яка бере участь у грі, переможе або ж програє з різницею в кілька голів. Зазвичай ставки такого типу доступні для футбольних матчів, у яких зустрічаються команди, які дуже серйозно відрізняються одна від одної за силою.

Ставки на індивідуальні показники футболістів

Нерідко клієнти букмекерських контор мають змогу зробити ставку на футбол на деякі показники окремих футболістів. Наприклад, на кількість голів, які зможе забити той чи інший футболіст у грі.

Favbet

Передматчевий аналіз для ставок на футбол – основні критерії

Перед тим як робити букмекерські ставки на футбол багато фахівців рекомендують виконати передматчевий аналіз. Правильно виконаний аналіз дозволить краще оцінити ймовірність команд на перемогу. Завдяки цьому у беттера з’являється можливість підвищити ймовірність того, що зроблена ставка принесе виграш.

У передматчевому аналізі важливо враховувати такі фактори:

 • Рівень мотивації суперників, який в більшості випадків визначається турнірним становищем команд.
 • Форма футбольних команд (результати останніх 5 – 7 ігор).
 • Наявність гравців у складі обох команд, які не мають можливості зіграти через дискваліфікацію або травму.
 • Статистика попередніх ігор команд між собою.
 • Суворість головного арбітра матчу.

Врахування усіх цих важливих моментів дозволить вам поставити ставки на футбол і сподіватися, що зроблена ставка принесе виграш.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.