елайнери Invisalign

Сучасна стоматологія стрімко розвивається, зокрема один з її напрямків — ортодонтія. Завдяки впровадженню інноваційних технологій лікування прикусу стає ефективним, комфортним і естетичним. Однією з таких передових систем є елайнери Invisalign. Це продукт відомої американської компанії Align Technology, котра є розробником методики використання кап. Invisalign відкриває нові можливості в корекції прикусу, поєднуючи в собі науку, інженерію та естетику.

Що таке елайнери Invisalign

Елайнери Інвізілайн — прозорі капи, які виготовляються комплектом для кожного пацієнта. Вони встановлюються на зуби і носяться в певній послідовності. Замінювати їх потрібно через певний час, що визначається лікарем. Носити капу треба протягом 22 годин, знімаючи тільки для прийому їжі, гігієни порожнини рота і для особливих випадків.

Вже понад 16 млн пацієнтів пройшли ортодонтичне лікування з використанням елайнерів цього бренду. Доступний такий метод і в Україні, зокрема в Києві. Офіційний дистриб’ютор продукції Align Technology (https://myaligner.dental/ — офіційна сторінка компанії) пропонує ортодонтам і пацієнтам усіх вікових категорій доступ до сучасних технологій корекції прикусу і вирівнювання зубів.

Інновації в системах Інвізілайн

Система елайнерів Invisalign стала популярною завдяки своїм інноваційним технологіям, які забезпечують високу ефективність і комфорт під час ортодонтичного лікування. Серед них:

  1. Матеріал SmartTrack. Капи виготовлені з тривимірного полімеру, склад і технологія якого запатентовані і засекречені. Він забезпечує м’яке, але постійне зусилля. Завдяки цьому зуби поступово переміщуються у правильне положення. SmartTrack — тонкий і прозорий матеріал. Він щільно прилягає до зубів, що робить його непомітним для інших і зручним для самого пацієнта. Конструкція практично не відчувається в роті і не заважає правильній вимові. Доведено, що цей матеріал забезпечує швидке лікування. Якщо інші капи частіше замінюють кожних 2 тижні, то Інвізілайн — щотижня.
  2. Технологія Outcome Simulator. Це система миттєвої візуалізації, котра дозволяє пацієнтам побачити, як буде виглядати їхня посмішка після лікування. Для прогнозування використовується технологія big data та штучний інтелект.
  3. Технологія SmartStage. З допомогою спеціального програмного забезпечення передбачається переміщення кожного зуба в певній послідовності і в конкретний момент. Це забезпечує високу прогнозованість ортодонтичного лікування та дозволяє досягти оптимальних результатів.

Компанія Align Technology постійно вдосконалює свої продукти, впроваджуючи нові розробки. Так, максимальний комфорт пацієнту забезпечує технологія лазерної обрізки крайки елайнера. Завдяки їй конструкція надійно прилягає і не натирає слизову.

Інші особливості елайнерів Invisalign

особливості елайнерів Invisalign

Invisalign є вибором №1 стоматологів світу в лікуванні елайнерами. Компанія-виробник має широку мережу сертифікованих фахівців. Щоб пройти лікування елайнерами Інвізілайн у Києві, достатньо вибрати лікаря зі статусом Invisalign Provider. Система кап виготовляється на заводі виробника в Америці. Після встановлення елайнера пацієнт повинен строго дотримуватись правил носіння. 

Конструкція є знімною, тому під час лікування немає обмежень в їжі. Також легко проводити гігієну порожнини рота, що дозволяє уникнути карієсу. При носінні капи можна вести звичний спосіб життя, наприклад, займатися спортом, без ризику травмування. 

Завдяки своїм передовим технологіям та інноваційним матеріалам елайнери Invisalign забезпечують високу ефективність і комфорт під час лікування. Вони роблять процес корекції прикусу максимально зручним та естетичним.