Робота в ІТ: ваш шлях до стабільності та високих доходів

Робота у сфері інформаційних технологій не вимагає багаторічної освіти і не обмежується певною групою людей. Кар’єра в галузі IT цілком досяжна, якщо у вас є бажання, час і мотивація стати успішним у цій галузі. Однак для того, щоб почати вивчати кодування, необхідно знати, як почати. Ми зібрали тут усю важливу для вас інформацію.

На прикладі пандемії COVID-19 було показано, які сектори економіки здатні пережити бурю без істотних труднощів. Стало зрозуміло, що робота у сфері інформаційних технологій є однією з найстійкіших.

Обов’язки програміста зазвичай виконуються через Інтернет і не вимагають фізичної присутності фахівця на робочому місці, тож це не повинно нікого дивувати. Крім того, оскільки робота вдома стає дедалі поширенішою, потреба у кваліфікованих фахівцях зростає як ніколи раніше. Вивчити програмування можна за допомогою відеокурсів на сайті https://itvdn.com/ua. Представлено курси з багатьох IT спеціальностей — від фахівця з верстки сайтів до розробника на Ruby.

На кого вчитися в IT

Згідно з більшістю досліджень, спрямованих на оцінку ІТ-ринку, зростання попиту на програмістів триватиме щонайменше до 2030 року, і ніхто не стверджує, що на цьому прогресія закінчиться. Статистика ясно показує, що кількість вакансій значно перевищує кількість людей, які вміють працювати з кодом.

В ITVDN ви можете почати розвивати свою кар’єру в якості: 

  • Full Stack JavaScript Developer, 
  • QA-тестера, 
  • UX/UI дизайнера,
  • Java, PHP або Ruby розробника, 
  • і безлічі інших спеціалізацій.

Сфера ІТ є конкурентоспроможною та різноманітною. Є багато спеціальностей на вибір, що може бути складно, якщо ви не знаєте, з чого почати. Ринок інформаційних технологій постійно змінюється та розвивається. З такою кількістю можливостей, доступних сьогодні, важливо знати, чим ви хочете займатися, перш ніж обирати шлях кар’єри.

Навчання тестувальника Quality Assurance

Вакансії в IT сфері доступні людям різного віку. Отримання молодшої посади можливе для значної частини кандидатів, які шукають роботу у сфері інформаційних технологій. Серед початківців досить популярні онлайн-курси на QA фахівця.

Навчання QA, доступне за посиланням https://itvdn.com/ua/specialities/qa надає вам можливість закріпити знання та навички, необхідні для повсякденної роботи тестувальника програмного забезпечення. Для тих, хто ніколи не мав досвіду тестування програмного забезпечення, навчання QA є чудовим вступом у професію тестувальника і може стати прикладом кроку в правильному напрямку.

Quality Assurance

З іншого боку, для тих, хто вже деякий час займається тестуванням програмного забезпечення, такий QA-тренінг дає можливість відпрацювати наявні знання, навички та методи роботи. 

Навчання Java

Java — це мова back-end, яку здебільшого використовують під час розроблення складних систем, наприклад, банківських. Вона широко використовується у великих компаніях і корпораціях.

Java-розробники, навіть включно з молодшими спеціалістами, є одними з найбільш високооплачуваних back-end розробників. Java широко використовується у всіляких системах великих компаній, додатках і популярних системах, таких як Android. Це робить попит на Java-розробників практично постійно високим.

Завдяки вивченню курсу ви отримаєте міцний фундамент і ґрунтовні знання в галузі програмування. Під час вправ і семінарів ви запрограмуєте кілька власних додатків. Ви дізнаєтеся, як вибудувати логіку, що лежить в її основі. Ви також знатимете, як використовувати зовнішні бази даних для власних потреб.

Технічна освіта для навчання Java не обов’язкова, але вона, безумовно, буде великою перевагою. Якщо ви хочете стати частиною великої команди, що працює протягом кількох місяців над одним великим проєктом, цей курс для вас.

Робота в ІТ: чому варто стати програмістом?

Якщо ви хочете отримати надійну і безпечну роботу, найкращим варіантом буде робота в секторі інформаційних технологій. Коли ми говоримо про «повну зайнятість», ми маємо на увазі не тільки роботу в одній компанії. Існує кореляція між знанням мов програмування та якістю роботи, що підвищує ймовірність плавного і швидкого переходу на посаду з вищою зарплатою.

Чи розумно вкладати гроші в таке рішення? Так, але перш ніж перейти до міркувань, які призвели до цього, ми хотіли б спершу описати, чому насправді варто вчитися на програміста.

Висока заробітна плата

Потенційна висока заробітна плата у сфері ІТ, ймовірно, буде першим фактором, який привабить вас. Звичайно, можна вивчити різні дослідження, але такі дані не завжди дають реалістичну картину того, що являє собою ринок.

Попит дійсно високий, і перехід від одного роботодавця до іншого відбувається дуже рідко. Не дивно, що компанії, які надають робочі місця, активно прагнуть утримати певних фахівців. А це одразу ж виливається в додаткові неоплачувані переваги, які в поєднанні з високим середнім доходом роблять перший варіант більш привабливою пропозицією.

Розширення кругозору

Ще одним фактором, важливість якого не можна скидати з рахунків, буде можливість брати участь у цікавих ініціативах. Робота у сфері ІТ передбачає не тільки створення коду, а й: 

  • спілкування з цікавими замовниками,
  • участь у різних тренінгах,
  • безпосередній вплив на відомі сайти, додатки та сервіси. 

Однак важливо розуміти, що робота в зазначеній галузі може принести і більшу кількість проблем протягом вашої кар’єри.

Перша — це робота в умовах дефіциту часу. Ні, ми не говоримо про постійну гонитву за термінами, але часто може виникнути певний тиск, до якого ви маєте бути готові.

Існує також питання про клієнтів і, більш конкретно, про їхні очікування. Може трапитися так, що бачення людини, не знайомої із закулісними ІТ, не збігається з тим, що робить команда розробників коду. Це може призвести до непорозуміння, внаслідок якого виникає необхідність у збільшенні часових витрат на проект.

Ключову роль тут відіграє комунікація, що містить необхідну інформацію, а також попереднє знання потреб клієнта. Проте програмісти мають бути готові до того, що їм доведеться працювати з так званим «важким клієнтом».