«Інформаційні технології» — надійний інтернет-провайдер у Києві

«Інформаційні технології» — популярний київський інтернет-провайдер, який розпочав свою діяльність у 1991 році та став першим оператором українського кабельного телебачення. Його розгалужена мережа охоплює Голосіївський, Дарницький, Деснянський та Дніпровський райони Києва. Цей інтернет-провайдер посідає одне з провідних місць у Києві за якістю зв’язку та користується довірою своїх абонентів.

Підключення до інтернет-мережі здійснюється за допомогою сучасних технологій та якісного обладнання від всесвітньо відомих виробників. Багаторічний досвід роботи та високий професіоналізм співробітників компанії є запорукою швидкого виконання підключень та оперативного розв’язання проблемних ситуацій.

Які послуги надає інтернет-провайдер «Інформаційні технології»?

Провайдер «Інформаційні технології» пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, серед яких:

  1. IP-телебачення. Цифрове телебачення характеризується високою якістю зображення та великою кількістю різноманітних каналів. Є можливість підключити комплексну послугу інтернет + ТВ, що дасть змогу заощадити не лише гроші, а й час на оплату послуг.
  2. Інтернет. Компанія пропонує пакет із гігабітним інтернетом для активних користувачів.
  3. Устаткування. Для організації бездротового інтернету можна придбати або орендувати маршрутизатори Wi-Fi, а для перегляду IPTV взяти в оренду медіаплеєр.

Переваги столичного провайдера «Інформаційні технології»

Серед переваг компанії «Інформаційні технології» можна відзначити:

  • високоякісні інтернет-канали зв’язку та стабільну безперебійну роботу мережі;
  • досвід успішного надання телекомунікаційних послуг протягом багатьох років;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • вигідні тарифи;
  • високий рівень обслуговування.

Для своїх користувачів провайдер «Інформаційні технології» передбачив цікаві бонуси та пропозиції: «Вдвічі більше», «Під ключ» та «Приведи друга».

У разі виникнення будь-яких запитань щодо налаштування або зв’язку кожен клієнт може звернутися за допомогою до технічної підтримки, яка працює в режимі 24/7. Для зв’язку з менеджерами компанії є кілька контактних телефонів, а також абонентські відділи, графік роботи яких можна дізнатись тут.

У своїй роботі компанія застосовує комплексний підхід та орієнтується на тривалу співпрацю, у чому вже змогли переконатися десятки тисяч абонентів.

Щоб приєднатися до користувачів провайдера «Інформаційні технології», потрібно зробити кілька кроків: зайти на сайт https://www.it-tv.org/, вивчити пропозиції, вибрати потрібну послугу та оформити заявку на підключення, залишивши контактні дані та адресу. Після цього залишиться вибрати зручний день та час для візиту фахівців.