Набридли ефірні Т2 канали, а інтернет-телебачення працює з перебоями? Тоді вам потрібен сучасний тюнер до супутникової антени для розширення медіапростору у своїй оселі. Гайда до вибору.

Зараз медіаконтент через Інтернет для користувачів став як ніколи доступним, але якісний супутниковий ТВ-тюнер, як і раніше, користується попитом у покупців. Як головні плюси таких пристроїв можна навести можливість приймати сигнал із супутника в будь-якому місці нашої планети, а при цьому якість картинки не обтяжена швидкодією інтернету.

Характеристики тюнерів до супутникової антени

Від правильного вибору супутникового цифрового тюнера залежить якість прийому каналів та їх кількість. Якщо ви прагнете купити тюнер для супутникового телебачення з розширеними можливостями, слід пам’ятати про те, що ціна такого апарату буде дещо вищою. Вони нагадують домашні Full HD медіаплеєри із величезним функціоналом.

В першу чергу треба звернути увагу на:

 • бренд;
 • процесор тюнера;
 • операційну систему;
 • об’єм пам’яті;
 • версію інтерфейсу HDMI.

У 2021 році покупці вибирають або недорогі тюнери, представлені брендами Sat Integral або uClan. Такі пристрої можуть стати альтернативою цифрової Т2 приставки для безкоштовного ефірного телебачення. Або технологічні потужні тюнери з Wi-Fi, інтернетом і підтримкою т2 на базі Android або Linux. До таких пристроїв належить продукція Dreambox, Openbox, Ustym.

Як вибрати тюнер до супутникової антени?

Окремо варто звернути увагу на продуктивність пристроїв. Адже саме процесор відповідатиме за широкий мультимедійний функціонал. Вдало розроблене програмне забезпечення у зв’язці з процесором дозволить використовувати додаткові аксесуари.

Безсумнівно, для деяких користувачів важливу роль можуть відігравати дизайн та якість матеріалів корпусу, які позначаються на ціні супутникового ресивера. Але все ж таки є більш важливі аспекти, на які варто звернути увагу при виборі супутникового ресивера.

Порівнюючи конкретні моделі супутникових тюнерів з підтримкою HD якості, можна відзначити інші фактори, які заслуговують на детальний розгляд. Але спочатку варто визначитися з тим, якими функціями мають бути оснащені пристрої:

 • робота з кардшарінгом;
 • підтримка різноманітних інтернет-сервісів;
 • можливість встановлення додаткових плагінів;
 • наявність слотів для карт доступу та CI-модулів;
 • стандарт передачі сигналів

Тільки після того, як ви знатимете свої уподобання, зможете купити супутниковий ресивер, що відповідає поставленим завданням.

Телевізор із вбудованим тюнером

У 2021 році багато сучасних телевізорів випускаються вже з тюнером для супутникового телебачення. Існують різні конфігурації:

 • з тюнерами DVB-S/DVB-S2 для супутникового ТБ,
 • з модулем DVB-T/T2 для наземного телебачення,
 • для кабельного ТБ з підтримкою стандарту DVB-C.

Такі пристрої стали невід’ємною частиною в житті багатьох людей, хоча вони й поступаються за можливостями класичних приставок сет-топ-бокс. Оскільки асортимент товарів постійно поповнюється новими та функціональними девайсами, зробити вибір на користь того чи іншого пристрою досить складно.

Ціна тюнера

Звичайно, ціна тюнера – це важливий критерій вибору. Зазвичай, що більше функцій виконує ресивер, то вище вартість. На сайті інтернет-магазину www.agsat.com.ua можна вибрати тюнер для супутникового телебачення з потрібними характеристиками. В асортименті магазину  підібрані найкращі пристрої з відмінними показниками продуктивності.

Перераховані вище поради з вибору супутникових ресиверів дозволять вам точно дізнатися, який з них підібрати, і не пошкодувати про прийняте рішення.