iPhone проти Android

Система Android має безліч прихильників, але коли постає питання про те, який телефон краще купити – зазвичай мова йде про iPhone. Чому ж оригінальні Айфони останніх версій, як на сайті https://openshop.ua/smartfony-i-mobilni-telefony/originalni-iphone/ виграють конкуренцію у своїх Android-суперників?

Для початку спробуємо зрозуміти, за що подобаються телефони на Android їх власникам. По перше, це різноманітність апаратного забезпечення і безліч варіантів налаштування програмного забезпечення. Особливо виділяються смартфони Samsung модельної лінійки Galaxy та Pixel від Google, які мають елегантний дизайн і одні з найкращих камер. Але все одно, в кінцевому підсумку шальки терезів переважують в бік iPhone, а не вищезгаданих брендів.

Зауважте, ми не говоримо, що iOS набагато краща за Android. Причина, через яку варто вибрати Apple, полягає в тому, що програмне та апаратне забезпечення чудово доповнюють одне одного. iPhone також прекрасно працює з іншими гаджетами Apple:

  • комп’ютерами iMac та ноутбуками Macbook,
  • годинниками Apple Watch,
  • смарт приставками Apple TV.

З безліччю моделей електроніки, гаджетів та портативної техніки знайомимося в інтернет-магазині OpenShop. А далі назвемо декілька причин, чому iPhone кращий, ніж смартфон на Android.

Простота у використанні

Незважаючи на всі обіцянки виробників телефонів Android спростити роботу, iPhone залишається, безумовно, найпростішим у використанні телефоном. Хтось може поскаржитися на відсутність змін у компонуванні iOS за останні роки, але вважається плюсом те, що вона працює практично так само, як і десять років тому.

Звичайно, за минулі роки Apple внесла свої поліпшення, такі як Siri і Control Center. В iOS 11 компанія Apple додала можливість редагувати Live Photos і організовувати файли через додаток «Файли».

Швидкість

Якщо ви розмірковуєте над купівлею нового iPhone, знайте, що чип A13 або A15 Bionic всередині нього кращий, ніж будь-що серед SoC для Android. Розрив між двома брендами менший, ніж у минулому, завдяки новим процесорам, що використовуються в останніх телефонах на базі Android.

Також відомо, що останні моделі iPhone можуть перекодувати відео швидше. Так, наприклад,  iPhone 11 зробив це менше ніж за 40 секунд, порівняно з майже двома з половиною хвилинами, які знадобилися на Samsung Galaxy S10. Ця різниця у швидкості також дає змогу насолоджуватися додатками за їхньою справжньою вартістю.

Інтеграція апаратного та програмного забезпечення

У минулому було багато прикладів, які доводять перевагу Apple над системами Android. Незважаючи на те, що ця технологія також зазнала значного розвитку, як і раніше є речі, які під силу тільки Apple.

Останній приклад — Face ID, який надійно з’єднує вас з iPhone за допомогою 3D-сканування вашого обличчя за допомогою датчика TrueDepth. Інші компанії також намагалися скопіювати Face ID, але жодна з них не досягла успіху.

Animoji і Memoji — ще один приклад того, як апаратне і програмне забезпечення Apple працює злагоджено.

Оновлення ОС

Це трохи зачепить шанувальників Android. Більше 70% iOS-пристроїв, представлених за останні роки, використовували iOS 15, за даними Apple. Це дає користувачам можливість використовувати свої старі пристрої на повну потужність.

Якщо у вас є iPhone, ви можете оновити його до останньої версії iOS або близької до неї, залежно від того, скільки років вашому телефону. І компанія обіцяє, що ця динаміка не зміниться найближчим часом.

Найкращі додатки

Тепер, коли і iOS, і Android мають мільйони додатків у своїх магазинах, перегони озброєнь закінчилися, вірно? Не зовсім. iPhone, як і раніше, обирають розробники як платформу для запуску найпопулярніших додатків. Магазин Google Play — це свого роду Netflix серед віртуальних магазинів — він отримує багато додатків, але вони зазвичай спочатку виходять у версіях для iOS.

Яскравим прикладом є знаменита Fortnite, яка через деякий час перейшла з iOS на Android, і навіть тоді вона була ексклюзивом для Samsung. Інші додатки, такі як Super Mario Run і HQ Trivia, пішли тим самим шляхом. Їм також знадобилося кілька місяців, щоб дістатися до Android. У списку додатків, які були доступні для iPhone раніше, ніж для Android, входять Affinity Photo, Monument Valley 2 і Snapchat.

Посил зрозумілий — для тих, хто не хоче, щоб до них ставилися як до користувачів додатків другого сорту, iPhone, як і раніше, залишається королем.