шпигунські програми на IPhone

Шпигунські програми можна використовувати для стеження за будь-ким без його відома. Зазвичай люди використовують шпигунські програми для стеження за своїм телефоном, за дітьми або за телефоном співробітника. Ми не схвалюємо використання цих програм з будь-яким шкідливим наміром. Ви ніколи не повинні використовувати шпигунські програми, якщо у вас немає згоди іншої людини.

Ми розповідаємо вам про ці програми, щоб ви знали, що існує на цьому ринку сьогодні. Вивчіть чинні закони, щоб переконатися, що ви нічого не порушуєте. Використовуйте ці програми відповідально, якщо ви встановлюєте будь-яку з них. А якщо вас цікавить широкий асортимент слотів, то переходьте за посиланням.

Чи можна знайти шпигунські програми для iPhone?

Так. Шпигунські програми для iPhone розроблені таким чином, що їх неможливо виявити. Це були б не дуже ефективні приховані шпигунські програми для iPhone, якби люди могли їх відслідковувати!

Чи можна шпигувати за iPhone, не торкаючись його?

Так. Резервні копії всіх iPhone зберігаються у сервісі iCloud компанії Apple. Оскільки це хмарне сховище, телефони можуть отримати доступ до нього без необхідності робити джейлбрейк iPhone. Більше того, це хмарне сховище дозволяє шпигувати за iPhone без встановлення програмного забезпечення.

Як дізнатися, чи сумісний мій iPhone зі шпигунським програмою?

Найкращі шпигунські програми для iPhone повинні бути сумісні. Враховуючи, що вони доступні в магазині Apple App Store, сама програма мала пройти ретельне тестування та відповідати певним стандартам. Звичайно, одним із таких тестів є забезпечення його роботи на iPhone.

Чи потрібно робити джейлбрейк цільового iPhone, щоб шпигувати за ним?

Ні. Як уже говорилося, оскільки ви можете отримати доступ до сховища iCloud, будь-яка шпигунська програма для iPhone має бути в змозі отримати доступ без проблем.

В данной статье речь пойдет о:

mSpy

Якщо ви шукаєте найкращий шпигунський додаток для iPhone, mSpy — один з них. Компанія пишається тим, що пропонує шпигунська програма для iPhone без джейлбрейка, стеження за iPhone, а також програми для телефонів Android. Що стосується самої програми, ви можете:

  • Переглядати віддалені текстові повідомлення;
  • переглядати вхідні та вихідні тексти та історію дзвінків;
  • відстежувати телефон за допомогою GPS.

І це лише верхівка айсбергу. Програма надає цілу низку функцій, що дозволяють стежити за людиною, за якою ви шпигуєте. Інтерфейс також зручний для користувача.

Проте не можна сказати те саме про службу підтримки, оскільки у багатьох був невдалий досвід. Крім того, компанія має тенденцію не повертати гроші за покупки, незважаючи на повну політику повернення.

iKeyMonitor

10 найкращих шпигунських додатків для iPhone у 2022 році

Для тих, хто шукає безкоштовні програми для стеження за iPhone, найкращим варіантом буде iKeyMonitor. Це потужний, простий у використанні додаток батьківського контролю, здатний багато на що. Деякі з функцій включають:

  • Моніторинг текстів та дзвінків на телефоні та в соціальних мережах;
  • Перевірка веб-сайтів;
  • відстеження розташування.

Плюсом цих програм є той факт, що вони мають безкоштовні тарифні плани, тому фінансовий ризик невеликий. З усіх цих програм це найкращий безкоштовний шпигунський додаток для iPhone.

SPYERA

Тим не менш, ця програма краще підходить для старих моделей iPhone. Клієнти стикалися з проблемами роботи програми, оскільки на телефоні, який вони відстежують, включена двофакторна автентифікація. А всі відгуки про цей додаток і не тільки, можна знайти за посиланням.

SPYERA

Ще однією альтернативою для шпигунства за iPhone є використання SPYERA. Як і всі інші додатки, вона охоплює ті ж функції моніторингу. Вони також розповсюджують ці функції на комп’ютери та планшети.

Spyera має ряд переваг, які не пропонують інші компанії, наприклад, хмарний моніторинг. Установка програми також проста і займає менше чотирьох хвилин.

Єдиний недолік цієї програми — обмежені можливості оплати. Вони приймають оплату лише через дебетові чи кредитні картки.

SpyRix

Ще один кандидат на звання найкращого шпигунського ПЗ для iPhone – SpyRix. Чи намагаєтесь ви стежити за діями своїх дітей або співробітників, або просто шукаєте хороший сервіс кейлоггінгу, SpyRix допоможе вам з різними програмами залежно від ваших потреб.

З усіх програм цього списку це дозволяє стежити за телефоном у всіх напрямках. Те саме може бути застосовано і до комп’ютерів. Ви можете спробувати їх кейлоггер спочатку безкоштовно, тому немає жодного ризику в тому, щоб спробувати перед покупкою.