Чим корисний ортопедичний матрац

Ортопедичний матрац — це аксесуар, який підтримує хребет у правильному положенні та розподіляє тиск на тіло рівномірно, щоб запобігти болю в спині. До його складу можуть входити різні матеріали, такі як латекс, піна пам’яті, пружинні блоки, кокосова койра тощо. Виріб має бути досить жорстким, щоб не провалюватися під тілом і підтримувати хребет у правильному положенні. Усіма цими властивостями володіють матраци Матролюкс, ознайомитися з асортиментом яких можна на офіційному сайті виробника. Менеджери компанії допоможуть вибрати відповідну модель на основі конкретних потреб.

Чим корисний ортопедичний матрац

Продукція такого типу може принести безліч користі для здоров’я людини. 

Нижче перераховані деякі з основних переваг ортопедичних аксесуарів:

  1. Підтримка хребта. Вироби підтримують хребет у правильному положенні, запобігаючи болю в спині, шиї й тазі. Вони також можуть зменшити ризик розвитку сколіозу та інших порушень постави.
  2. Рівномірний розподіл тиску. Завдяки особливому наповненню вага тіла рівномірно розподіляється по поверхні. За рахунок цього знижується тиск на точки контакту з поверхнею та зменшується ризик розвитку пролежнів і болю в суглобах.
  3. Поліпшення кровообігу. Під час сну на такому аксесуарі поліпшується кровообіг, оскільки він не створює точок тиску, які можуть перешкоджати кровотоку.
  4. Зниження ризику алергії. Ортопедичний матрац виготовляється з гіпоалергенних матеріалів, що не призводять до розвитку алергічних реакцій у людей, які страждають алергією на пил та інші алергени.
  5. Поліпшення якості сну. Вироби забезпечують комфортне положення тіла, а також знижують ймовірність пробудження під час сну через біль та дискомфорт.
  6. Тривалість використання. Ортопедичні матраци виготовляються з високоякісних компонентів і мають великий експлуатаційний ресурс.

Загалом, такого типу продукція може зробити сон комфортнішим і підтримувати здоров’я хребта, що своєю чергою підніме якість життя людини на вищий рівень. Після першої ж ночі використання аксесуара ви почнете краще висипатися, станете більш енергійними та продуктивними.

Правильна підтримка хребта: яка вона?

Правильна підтримка хребта полягає у збереженні його природного вигину, зниженні навантаження на міжхребцеві диски та максимальному розслабленні м’язів. Щоб її досягти, потрібна одночасно жорстка та зручна поверхня, яка не провалюватиметься під вагою сплячої людини і забезпечуватиме комфортне положення тіла під час сну.

Якими властивостями повинен володіти ортопедичний матрац, щоб домогтися правильної підтримки:

  • Жорсткість. Аксесуар має бути досить жорстким, щоб підтримувати хребет у природному положенні. Однак, якщо він занадто жорсткий, то це може призвести до неправильного положення тіла і болю в спині. Тому вибирати відповідну модель потрібно враховуючи індивідуальні особливості людини.
  • Анатомічність. Матрац повинен володіти пружістю, щоб адаптуватися до контурів тіла і рівномірно розподіляти вагу. Задля цієї мети конструкція може бути доповнена піною пам’яті або шаром латексу.
  • Щільність. Виріб має бути щільним, щоб не провалюватися під вагою сплячої людини. Тому важливо стежити за максимально допустимим навантаженням та не перевищувати показник, зазначений у характеристиках товару.
  • Комфорт. Щоб м’язи повністю розслабилися, а ви могли виспатися, вам має бути комфортно на поверхні спального місця.

Що таке зонування поверхні матраца

Для посилення ортопедичних властивостей матраців використовується технологія зонування. Це поділ поверхні на різні зони з різними ступенями жорсткості або м’якості. Застосування технології дає змогу аксесуару точніше підлаштовуватися під особливості фігури, забезпечуючи оптимальну підтримку хребта, а також зменшуючи навантаження на різні частини тіла. У продажу представлені моделі, що мають три, п’ять або сім зон жорсткості. Вони можуть забезпечувати індивідуальну підтримку голови, шиї, плечей, попереку, стегон, колін, гомілок і ступнів.

Для досягнення зонування використовуються різні способи. Деякі вироби мають зони різної жорсткості, створені за рахунок різної щільності піни або різних типів пружин. Інші — можуть мати заглиблення, пухирці або рельєфні візерунки, щоб забезпечити підтримку в різних місцях тіла. Ще одним способом зонування є різна товщина матраца в різних його частинах, яка забезпечує різні рівні жорсткості.

Аксесуари з різними зонами жорсткості варто вибрати людям, які відчувають болі в спині або в інших частинах тіла. Також вони можуть бути корисними для тих, хто спить на боці або на животі, адже тиск на особливо чутливих ділянках не відчуватиметься.

Де придбати якісний ортопедичний матрац

Придбати ортопедичний матрац в Україні можна в інтернет-магазині Matroluxe. Це український виробник якісної та безпечної продукції. Вона підбирається відповідно до ваших індивідуальних параметрів та забезпечує здоровий сон на довгі роки. Допомогу у виборі надають кваліфіковані менеджери. Досить розповісти їм про свої потреби, аби вони швидко підібрали для вас кілька відповідних варіантів. Доставка товарів здійснюється по всій Україні, включно з Києвом та іншими великими містами.