Вигідні пропозиції оренди автомобіля

Під час введення воєнного стану в Україні багато що змінилося у звичному, повсякденному житті людей. Багато хто втратив не лише роботу, а навіть майно та домівки. Коли хвиля невимовного розпачу минула, всі усвідомлюють, що життя продовжується, а його сенсом стає наближення перемоги.

Якщо українські військові боронять нашу землю, то іншим чоловікам доводиться працювати в тилу, дбати про свої сім’ї та по можливості допомагати ЗСУ. Журналісти поцікавились у представників автопрокатної компанії в Києві RentDrive.ua чи можливий прокат авто під таксі та який краще обрати автомобіль з урахуванням перебоїв з пальним.

Вигідні пропозиції від сервісу з підписанням договору довгострокової оренди

Враховуючи зростаючу потребу у водіях для служби такси оренда автомобілів Київ вдалий вибір для тих, хто шукає роботу або підробіток, проте не має власного транспортного засобу. Багато служб таксі: Uber, Uklon, Bolt та інші фірми, пропонують роботу за зручним графіком. Маючи достатній водійський досвід та права міжнародного зразка, кожен охочий зможе укласти договір оренди авто, поповнивши ряди водіїв.

В автопарку компанії РентДрайв є достатня кількість автомобілів у відмінному технічному стані, з невеликим пробігом. Для кращої пізнаванності службової машини у міському потоці є можливість орендування кузова обраної іномарки. Зв’язавшись з менеджером авто прокатного сервісу можна отримати детальну консультацію стосовно усіх умов експлуатації та тарифів на оренду автомобілів в Києві.

На сайті компанії слід залишити заявку, попередньо ознайомившись з характеристиками транспортних засобів та суми внесення залогової вартості. Мінімальний період оренди складає один місяць, а максимальний не обмежений часовими рамками. Кожне запропоноване авто має страховку КАСКО та ОСАЦВ.

Вибір моделей за каталогом та технічними характеристиками

Пропонуючи найкращі варіанти економ, середнього та бізнес класу фахівці RentDrive радять звертати увагу не лише на ефектний зовнішній вигляд машин, але й на:

 • витрату та використання різних видів палива;
 • наявність автоматичної коробки передач;
 • компактності та маневровості авто;
 • просторий салон;
 • містке багажне відділення.

Реалістичне фото з детальною характеристикою кожної іномарки є на офіційному сайті. Кожен потенційний орендар з легкістю перегляне увесь перелік моделей різних модифікацій із різних сегментів.

Зобов’язання орендаря та переваги оренди

Від претендента на оренду складає від 23 років, обов’язково мати достатній досвід бездоганного водіння. При оформленні договору клієнт надає паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія. Мінімальний стаж керування не менше 3 років. Корінні мешканці столиці відмінно орієнтуються у місті, а для інших громадян завжди допоможе вбудована система навігації. Претендент на оренду автомобіля повинен знати таку важливу інформацію:

 1. за машину вноситься фіксована сума застави;
 2. оренда оплачується щотижня;
 3. обов’язковий огляд автомобіля механіками в офісі;
 4. ремонт та техобслуговування коштом сервісу автопрокату;
 5. проходження стажування та подальша допомога у роботі.

За необхідності фахівці сервісу оснастить машину додатковими навігаційними приладами, проведуть інструктаж з їх використання.

629dba7ca2e87.jpeg

Стабільний дохід за прийнятних умов експлуатації

Звичайно, щоб отримувати максимальну вигоду слід натхненно трудитись, бути ввічливими з пасажирами та дбати про взяте в прокат авто. Від водія вимагається суворе дотримання правил дорожнього руху. Інколи пасажири віддають перевагу не лише доглянутому авто з чистим салоном, але й акуратному зовнішньому вигляду водія, його приємним манерам у спілкуванні.

Орендар має виконувати всі пункти двостороннього договору, а сервіс РентДрайв у своєю чергою бере на себе всі витрати на ремонт машини, заміну зимової гуми на літню, різноманітні фактори планового технічного обслуговування. Компанія не потребує постійних звітів, виконання будь-яких графіків чи регламентованих планів перевезень. Після підписання договору клієнт стає повноправним власником іномарки, тому самостійно розраховує свій час, використовуючи орендований транспортний засіб як для роботи в таксі, так і в особистих цілях. Відсутня будь-яка необхідність сповіщення про своє переміщення. Постійно слідкуючи за справністю всіх деталей та механізмів, при найменшій неполадці варто повідомити менеджера для подальшого ремонту в ліцензованому сервісі.

Заповнивши відповідну форму на сайті майбутній орендар у зручний час відвідує офіс компанії для проходження співбесіди та для надання необхідних документів.

Особистий тест-драйв для перевірки авто

Найкраще оцінити характеристики авто сівши за кермо та протестувавши двигун та інші механізми зробивши декілька кіл по дорозі. Перед видачею транспортного засобу експерти проводять технічний огляд, тому ризик виходу з ладу скорочується до мінімуму. Перш ніж надати машину в користування новому клієнту, фахівці уважно проводить візуальний огляд, після чого інженер-механік професійно перевіряє техніку. У ході технічного огляду перевіряється:

 • рівень масла та гальмівної рідини;
 • тиск у шинах;
 • робота всіх освітлювальних приладів, фар;
 • достатня кількість пального у баку.

Ідеальний технічний стан, обробка салону антисептиком сприяє подальшій безвідмовній роботі машини. У разі виникнення форс-мажорів витрати покриває страхова компанія. Rentdrive.ua не лише здійснює професійний ремонт та обслуговування, але й несе відповідальність за ТО, заміну запчастин та вузлів. Сервісу важлива особиста безпека водія та пасажирів, тому спеціалісти сприяють, щоб подорожі були комфортними та безпечними.

Враховуючи доступну вартість прокату авто в Києві, найвигідніші ціни та сучасні моделі, кожен клієнт отримує можливість стати господарем обраного транспортного засобу, розраховуючи на персональні знижки, без прихованих комісій та додаткових платежів. Передбачена подальша можливість викупу машини, з мінімальною франшизою.

За відсутності власного транспорту оренда авто під такси дає можливість отримати заробіток не втрачаючи власної незалежності.