Anonymous

Міжнародна хакерська група Anonymous взяла під приціл іноземні корпорації, які не ухвалили рішення про вихід зі складу Російської Федерації після нападу цієї країни на Україну. Nestle стала першою компанією, яка дізналася про наслідки гніву хакерів.

«Ми притягнемо вас до відповідальності за вбивство беззахисних дітей та матерів».

«Ми закликаємо тих, хто продовжує працювати в Росії – платити податки до бюджету злочинного кремлівського режиму – вивести свої війська з Росії!». — звернувся гурт Anonymous у Twitter. Потім хакери дали одержувачам повідомлення 48 годин на обмірковування цього звернення і попередили про наслідки відмови від виходу зі складу Росії. Як оголосили, так і зробили.

«За вбивство беззахисних дітей та матерів…».

Контактна інформація співробітників компанії Nestle вчора була опублікована в Інтернеті. Стали відомі їхні імена, посади та адреси електронної пошти.

«Nestle, ми попереджали вас, тепер ми зламали вас. Anonymous притягне вас до відповідальності за вбивство беззахисних дітей та матерів. Nestle йди з Росії»

— написав один з активістів групи у Twitter.

До своєї посади він доклав посилання докладну інформацію про десятку співробітників корпорації. «Nestle, якщо ви думаєте, що це кінець, ви жорстоко помиляєтеся. Це лише розминка», — додав інший коментатор.

Такі компанії, як Burger King, Subway, Bridgestone, Hyatt, Marriott, Chevron, Citi та Raiffeisen Bank, як і раніше, є мішенню хакерів.

Це боротьба між демократією та фашизмом

Міжнародна хакерська група Anonymous оголосила кібервійну Росії після її вторгнення до України.

«Україна, яка є демократичною державою, була захоплена фашистською диктатурою. Це не конфлікт між НАТО та Росією, це боротьба між демократією та фашизмом», — йдеться у повідомленні групи у Twitter.