Асортимент велосипедів для всіх

Підібрати кращий велосипед для катання не завжди просто. Особливо уважно потрібно купувати байки для підростаючого покоління. Усі батьки повинні добре подивитися асортимент велосипедів та звернути увагу на рекомендації від спеціалістів. На вибір байків можуть впливати різні фактори, у тому числі вік та зріст дитини, не менш важливо для цього і фізичні особливості розвитку малечі.

Популярні види велосипедів

Найчастіше батьки обирають велосипеди для дітей зважаючи на їх вік. Наприклад, триколісні моделі стануть у нагоді дітям від 2-х років, а от дошкільнятам можуть вже знадобитися двоколісні велосипеди, як з додатковими колесами, так вже й без них. Серед найпопулярніших моделей байків для дітей можна виділити саме такі варіанти:

Триколісні велосипеди сьогодні купують батьки тоді, коли дитина починає ходити. Зазвичай це вік від 1 до 2 років. Для початку малечу катають по парку, привчаючи таким чином її до велосипеду. З часом кроха зможе сама проявляти зацікавленість та намагатися крутити педалі.

sLjzckV48BW3sjg7kwL0PSQjIdSGlr1YuaVkKA37Y0Z3FSpH79IaAO23U0theaKsBwSvph4prd_V1JHDzayX-gIiZN-2Ig9pw9pQ2RnJqTCOS3zxoSAk_J8KNdde4IVnGTHYKqUq

Двоколісні види велосипедів з додатковими колесами підійдуть для дітей в віці від 4 років. Саме завдяки таким варіантам транспорту можна буде навчитися тримати координацію, розвивати фізичну силу та уважність. Коли малеча навчиться добре триматися на велосипеді, тоді батьки можуть зняти додаткові колеса.

Звичайні двоколісні велосипеди зазвичай підходять для дітей, які вже можуть тримати рівновагу та добре катаються без якоїсь допомоги. Ці моделі байків відрізняються від дорослих варіантів тільки розміром та висотою коліс та рами.

В асортименті магазинів можна зустріти велику кількість різних видів велосипедів, які відрізняються між собою не лише призначенням, але й видом. Також, для найменших дітей в каталозі товарів можна обрати біговели. Особливість цих моделей у тому, що вони не мають педалей, а їздити на такому транспорті можна лише тоді, коли дитина відштовхнеться ногами від землі.

Як купити велосипед?

Перш ніж купити велосипед, кожен дорослий повинен не лише звернути увагу на фізичні особливості дитини, але й також точно знати зріст малечі. Потрібно пам’ятати, що зовнішній вигляд транспорту – це не головний фактор, який може стати вирішальним при купівлі. Сам байк повинен бути якісним та практичним в своєму використанні. Окрім велосипедів для дітей обов’язково потрібно придбати спеціальні аксесуари. Наприклад — це шолом, захист для колін та ліктів. В асортименті магазинів також можна купити багажник, крила для захисту від бруду, тримач для пляшки та багато іншого.

Потрібно купити велосипед https://velogo.com.ua/ua/velo, звертайтеся за допомогою до цього магазину.