вантажне таксі

Переїзди здійснюють швидко протягом декількох годин, іноді для цього використовується нічний час. Необхідність прибуття в аеропорт для зустрічі делегації або відправлення людей часто є невідкладною. Підвезення товару до торгової точки виконується згідно з встановленим щоденним розкладом. А допомогти у вирішенні цих питань зможе вантажне таксі.

Особливості надання послуг

  1. Оперативність. Машина готова прибути протягом 0,5-1 години після прийняття заявки.
  2. Відповідність потребам клієнта. Номенклатурний ряд автомобілів включає транспортні одиниці різної вантажопідйомності: від «ГАЗелі» до 20-тонної вантажівки. Це дозволяє замовити вантажне таксі дешево, без переплати за вільний внутрішній об’єм кузова.
  3. Облік числа посадкових місць. Мінімальна кількість пасажирів у мікроавтобусі розрахована на 6 осіб.
  4. Дотримання правил під час доставки товару. Складається та підписується договір перевезення вантажу, у якому зазначено маршрут прямування, обсяг продукції, наявність спеціальних умов транспортування.
  5. Професійне водіння авто. На роботу приймаються фахівці із тривалим стажем перебуванням за кермом.
  6. Переїзд із вантажниками. Дбайливе переміщення меблів в машину та акуратне вивантаження майна, що перевозиться, забезпечене. Також можна замовити розбирання, упаковку та подальший монтаж меблів.

Чому вантажне таксі дешеве та вигідне для клієнта

Зазвичай, послуга надається для невеликої кількості вантажу, тому оформлення заявки займає 5-10 хвилин. При внутрішньоміському транспортуванні замовник оплачує вантажно-розвантажувальні роботи та доставку. Якщо потрібно перемістити оптову партію товару, негабаритний вантаж, у цьому випадку стане в нагоді кран-маніпулятор. А клієнту доведеться оплачувати не лише за час заповнення автомобіля продукцією, транспортування та розвантаження, а й за оформлення документації, а також експедиторську допомогу. Це виявиться значно дорожчим.

Переїзд із вантажниками

Мінімально знадобиться 2 фахівці, а для прискорення процесу можна найняти 4, 6 та більше співробітників компанії «Інка-Транс»: https://inka-trans.ua. Для великих і тендітних речей використовується такелажне спорядження. Доставка передбачена не до під’їзду, а із занесенням меблів, продукції усередину приміщень або на склади. Власникам невеликих торгових мереж зручно орендувати одну машину, щоб товари за один день були доставлені на кілька торгівельних точок міста.

Для тих, хто оформлює співпрацю з обслуговування комерційного об’єкта, договір перевезення вантажу передбачає більший ступінь відповідальності за недотримання зазначених умов, ніж транспортно-експедиторський договір.

Вибрати вантажне таксі дешево допоможуть менеджери. Вони розкажуть про всі нюанси та дадуть відповіді на супутні питання. Оцінити якість надання послуг допоможуть відгуки.