трекінгове взуття LOWA

Якщо Вас приваблює активний спосіб життя, Ви любите відпочивати на природі та не уявляєте свого життя, наприклад, без походів – Вам просто необхідно спеціалізоване трекінгове взуття від бренду LOWA. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що в умовах трекінгу та туризму взуття відіграє чи не найважливішу роль для споживача. Саме від взуття залежить основне – безпека та комфорт туриста.

Варто зазначити, що у трекінговому взутті важливо абсолютно все – кожна деталь, що має свою сферу застосування та впливу. Про ці та багато інших особливостей трекінгового взуття необхідно знати, щоб розуміти його численні переваги та правильно обрати саме той варіант, який Вам потрібен.

Особливості трекінгового взуття LOWA

  • виготовляється виключно з натуральних матеріалів, таких як шкіра, нубук або замша та синтетичних – штучна шкіра, кордура, поліестер, нейлон, або спандекс. Правильне поєднання цих матеріалів сприяє сприятливому мікроклімату кінцівок, відводить зайву вологу та дозволяє ногам дихати. Такі матеріали трекінгового взуття є стійкими до вологи, бруду а також різного роду механічних пошкоджень, дії хімічних речовин.
  • запобігає вивихам та забоям ніг. Обираючи взуття, необхідно враховувати наявність або відсутність додаткових захисних елементів на тактичному взутті. LOWA максимально орієнтована на потреби споживача та прагне максимально захистити кінцівки від ушкоджень різного рівня складності. Тому у виробника можна знайти різні варіанти взуття із максимальним захистом стопи та гомілки. Для забезпечення цієї функції використовують, наприклад, металевий, кевларовий або пластиковий підносок у конструкції черевиків.
  • захищає ноги від промокання та холоду. У більшості моделей тактичного взуття LOWA представлена мембрана Gore-Tex Partelana. Особливість її в тому, що вона володіє гідрофобними властивостями – одночасно виводить вологу, забезпечуючи при цьому тепло та сухість кінцівкам.
  • забезпечує надійне зчеплення з поверхнею. Важливо, що у всіх моделях бренду використовуються підошви Vibram. Вони забезпечують відмінну амортизацію, зменшують навантаження на кінцівки, мінімізують втомлюваність ніг.
  • відмінна фурнітура.  Всі наявні шнурки, липучки а також ремінці – забезпечують зручну, ефективну та безпечну фіксацію кінцівки. При цьому всі вони легко та надійно закріплюються та, в разі потреби, швидко знімаються.

Перелік особливостей трекінгового взуття LOWA може бути продовженим та не вичерпується озвученим вище. Варто також зазначити, що трекінгове взуття можна використовувати і для повсякденного носіння, якщо безпека та комфорт для вас на першому місці.

При виборі взуття радимо звертати увагу на те для яких умов використання воно необхідне. Варто розуміти, що чим гірша поверхня місцевості, тим вищим повинно бути взуття.

Призначення трекінгово взуття

  • Трекінгові кросівки Lowa є досить легкими та стануть незамінними для пішохідних прогулянок.
  • Туристичні черевики можна використовувати для підйому на висоту не більше 2000 м.
  • Гірські черевики відрізняються від іншого трекінгового взуття своєю надзвичайною міцністю, за рахунок чого мають більшу масу, і дозволяють туристу підкорювати висоти від 2000 до 6000 м.

Сезонні особливості

Якщо Ви збираєтеся подорожувати взимку, Вам однозначно необхідні зимові трекінгові черевики. Для літа підійдуть трекінгові літні босоніжки. В інші пори року радимо обирати трекінгові демісезонні черевики, що у лінійці бренду представлені напівчеревиками та кросівками.

Радимо купувати оригінальне взуття бренду Lowa в офіційного дилера. Ознайомитися з актуальними пропозиціями Ви можете, перейшовши за посиланням – https://lw.com.ua/.