Яку еволюцію пройшли криптобіржі

Цифрові активи – це вже щось відоме та буденне в той час, як раніше токени були чимось незвичайним та загадковим. Сьогодні криптобіржі – це більше, ніж просто трейдинг. Це платформа, яка пропонує користувачам унікальні послуги.

Розвиток індустрії: було та стало

На перших площадках було всього лише декілька пар, які можна було використовувати для спотової торгівлі. Алгоритм був простий, до речі він і зараз використовується: користувачі купували токен, тримали його в себе, а потім продавали у профіт або зі збитком. В процесі розвитку та еволюції з’явилися ресурси, які відкрили доступ до деривативів. У цей час гостро стала проблема волатильності.

Сьогодні криптобіржа дає можливість обрати один із багатьох способів заробітку, використовуючи повний спектр інструментів. При цьому можна працювати як зі своїми, так і з позиковими коштами. Ряд послуг не обмежується стейкінгом. Сьогодні користувачам доступний класичний трейдинг та NFT-маркетплейс, додаткові сервіси. При цьому працювати з сервісами стає доступно та просто. Наприклад, найбільша в Європі біржа WhiteBIT виставляє мінімальні комісії, відкриває можливість працювати з UAH.

Що відомо про майбутні перспективи?

Якщо ви хочете отримувати максимум, рекомендується регулярно проводити детальну аналітику криптоіндустрії. Це допоможе вчасно визначити найкращий напрям та спосіб для інвестицій.

Як розвивається криптовалюта: біржа та її тенденції

Що залишиться або стане актуальним вже в найближчому майбутньому:

  • Трейдинг.

Як і зараз, біржа – це про трейдинг, а саме: спот (негайна купівля або продаж); дериватити (зобов’язання придбати або продати активи у майбутньому); стейкінг.

  • Маркетплейс з NFT.

Це окрема ланка, яка сьогодні набирає оберти. Користувач може виставити власний проект або інвестувати в інші. Яскравий приклад – Kasta з середньою дохідністю за перший тиждень в 2 089%.

  • Бівалютні інвестиції або дуал-майнінг.

Доволі ризиковий спосіб, який дає змогу отримати до 400% річних. Він базується на плаваючій відсотковій ставці, що і змінює актив доходу. Угода відкривається навіть на один день. Цей метод ефективний, коли волатильність ринку низька і тренд важко простежити.

Сучасна криптоекосистема дає можливість обирати одне рішення серед безлічі пропозицій. Тому ви можете протестувати декілька варіантів, а потім обрати найбільш актуальний для себе.