слоти онлайн

Популярність азартних ігор зростає вже кілька десятиліть. Не стали винятком і слот машини. Спочатку слоти являли собою виключно механізм прийому ставок, барабан, що обертається, і табло зі знайомим поєднанням символів. Підвищений інтерес до слот-автоматів змушував розробників ігор постійно збільшувати ліміти виплат та вигадувати нові розваги.

Поява ігрових автоматів в онлайн спричинила додавання унікальних функцій та нових символів. Безперервне зростання числа слотів, які переосмислюють ігровий процес, залишаючись при цьому вірними класиці, призвело до створення захоплюючих нових доповнень. На даний момент гравці можуть розважатися без завантаження та реєстрації, а просто грати в онлайн слоти для задоволення.

Унікальні особливості онлайн слотів

Символи допомагають розвинути сюжетні лінії та повороти в ігрових автоматах. Традиційно ігрові автомати містили лише стандартні іконки, єдина роль яких полягала у створенні виграшних комбінацій. Сьогодні спеціальні іконки – це унікальне доповнення, яке можна знайти майже у кожній грі. Вони допомагають доповнити певні функції, які сприяють процесу ще більшого залучення гравця до розваги.

Виділимо кілька відомих елементів:

  • wild-символи;
  • скатери;
  • мультиплікатори;
  • бонуси.
slot-o-pol

Wild-символи

Унікальний символ Wild є однією з відомих функцій у слотах, які стали гарною традицією. Цей улюблений шанувальниками ігор символ покликаний виконати просту роль заміни інших, коли виграшну комбінацію потрібно завершити або продовжити.

Прагнення розробників ігрових автоматів відрізнити свої версії від конкурентів призвело до еволюції цього символу в його численних варіаціях. Але головне, що іконки також служать незмінній основній меті – повторювати символи, відрізняючись лише художнім оформленням.

Скатери

Скатери – це символи, які допомагають скласти виграшну комбінацію, незалежно від того, де вони знаходяться на екрані. Стандартне правило виплат слота полягає в тому, що гравці повинні вибудовувати символи одного типу на лінії та на сусідніх барабанах. Скатери створюють розрив, який не підкоряється цьому правилу, дозволяючи їм активувати виграші, незважаючи на їхнє розташування.

Як правило, скатери використовуються як тригери для бонусних раундів, що робить їх цінним доповненням до ігор.

Мультиплікатори

Мультиплікатори відображають своє завдання за назвою, яка полягає у множенні виграшу на певне число. У різних слотах різні множники, у більшості вони починаються від х2 і доходять до неймовірних х1000.

Мультиплікатори можуть бути пов’язані з Wild, скатерами та іншими бонусами, але в деяких випадках вони з’являються самі по собі.

Бонуси

Класичною розвагою слотів стали бонусні раунди. Зазвичай у слотах представлені однакові ігрові процедури, які практично не змінюються у кожному слоті. Ігри, що містяться в слотах, забезпечують можливість утримувати гравців у напрузі, чекаючи від них додаткових розваг і великих виграшів.

Найбільш унікальна та захоплююча особливість бонусних ігор полягає в тому, що виробники слотів можуть розгулятися у їх створенні. У більшості випадків раунди натхненні темами ігор, що дозволяє гравцям глибше поринути у сюжетний поворот.

Завдяки незвичайним функціям, що з’явилися в ігрових автоматах за останні роки, ігри стали ще привабливішими. У багатьох з бонусних раундів, таких як барабани, що обертаються, і скатери у гравців з’являється більше шансів на виграш.