Mega Don Feeding Frenzy

Mega Don — це вигадана назва, але його прототип, мегалодон, є гігантською акулою, яка існувала мільйони років тому та пересувалася по семи морях. Термін «megalodon» походить від «великий зуб». Дехто навіть вважає ці страшенні істоти можливо досягали приблизно 17 метрів у довжину та важили понад 50 тонн. Мегалодонам доводилося споживати велику кількість своїх водяних соратників для виживання. Споживання стає ключовою метою в онлайн-слоті Mega Don Feeding Frenzy від всесвітньо відомого розробника Play’n GO, що є продовженням Mega Don, випущеного у середині минулого року. Тут з’являється нова функція Snack Time та фріспіни Shark Feast.

Страшні жителі океанського простору

Невідомо що може пливти в темно-синьому океанському просторі за ігровою сіткою. Саме це надає атмосфери загадковості цьому відеослоту. Це можуть бути акули, баракуди, восьминоги, сердиті риби-клоуни, Ктулху та навіть кошмарне місто трупів Р’лех. Будь-який гемблер буде досконально ознайомлений з історією деяких створінь на барабанах, більшість з яких — це риби-жертви, тоді як інші — зубасті терористи морів. Mega Don Feeding Frenzy відображає дух мультфільму У пошуках Немо, але з елементами Щелеп, спонукаючи гравців подумати двічі, перш ніж поглибитися у води гри, на відміну від нестрашної та спокійної атмосфери, яку пропонують 777 ігрові автомати.

Сам слот:

  • являє собою високоволатильну математичну модель та значущий потенціал для виграшу. оскільки RTP становить 96,2%
  • пропонує ігровий процес на сітці розміром 5×3 з 1,024 способами виграшу
  • пропонує виграшні комбінації, що нараховуються за комбінаціями сусідніх символів зліва направо. 

6 низькооплачуваних символів приносять виграш від 0,4х до 1х ставки за 5 однакових штук, тоді як 3 високооплачувані символи — леопардова акула, акула-молот та Mega Don — призначають від 2х до 6х ставки за комбінацію з 5 символів. Вайлди у вигляді коралових з’являються на барабанах під номерами 2, 3, 4 та 5, замінюючи всі ігрові зображення, крім скатера.

Рибні бонуси

Слот стримується в реалізації бонусних функцій, пропонуючи в основному дві — Snack Time та безкоштовні оберти Shark Feast.

Коли Snack Time випадковим чином активується на початку стандартного спіна базової гри, до 3 випадкових малих риб визначаються як символи покращення. Якщо обрані символи приземляються, вони трансформуються у зображення акули, також випадково обраний. Обране зображення акули збільшує свою частоту на барабанах протягом функції Snack Time.

Випадіння 3, 4 або 5 скатерів — золотої риби — відкриває бонусний раунд Shark Feast, а також призначає виплату у розмірі 2x, 15x або 50x від ставки. Далі гравці вибирають, яку опцію акули вони хочуть грати під час функції. Це може буде зменшення волатильності до 3 з 5, збільшення до 4 з 5 і збільшення до 5 з 5

Коли активовані символи покращення з’являються на барабанах, вони еволюціонують у зображення акули, обраний на початку раунду. Активовані зображення покращення залишаються активними до закінчення бонусної функції фріспінів. Випадання 3 або більше скатерів перезапускає функцію з можливістю виграти до 20 безкоштовних обертів загалом.