дротовий інтернет в Києві

Надійно і безпечно – дротовий інтернет в Києві

Підключитися до домашнього інтернету в Києві можна двома різними способами — за допомогою кабелю і без його використання. Найбільш поширений варіант в Києві — дротовий інтернет, який має певні переваги. Скористатися таким типом підключення можна, зателефонувавши в компанію UTELS чи залишивши заявку на сайті.

Технології дротового підключення

Провідний інтернет залишається популярним і йому віддають перевагу більшість абонентів. Приєднати його можна за різними технологіями:

 • Ethernet, який відрізняється зручністю підключення шляхом приєднання кабелю до комп’ютера чи роутера. Такий тип інтернету має швидкість до 100 Мбіт/сек.
 • Docsis, в цьому випадку використовується телевізійний кабель, модем чи спеціальний дільник. Швидкість – до 40 Мбіт/сек.

Яку технологію вибрати варто вирішувати в кожному конкретному випадку в залежності від місцевості і особливостей монтажу. Якщо в місці знаходження будинку є кабельне ТБ, в такому випадку варто поцікавитись у вибраного оператора, чи використовує він технологію Docsis. Але варто враховувати, що в такому випадку швидкість інтернету буде невисока, хоча і достатня для перегляду кінофільмів, пошуку інформації, відвідування соціальних мереж. Перевага такого варіанту полягає в можливості перегляду телепередач навіть при відсутності інтернету.

Чому варто вибирати дротовий інтернет?

Цей тип під’єднання до мережі абоненти UTELS вибирають з декількох причин:

 • надійність кабельної мережі;
 • простота підключення і налаштування роботи обладнання;
 • використання кабелю GPON без залежності від модему чи телефону;
 • висока пропускна спроможність до 1 Гбіт/сек.

Підключення в такий спосіб компанія здійснює з наданням додаткових послуг у вигляді SMART TV. Під час придбання тарифного пакета можна скористатись також актуальними на момент подачі заявки акційними пропозиціями. 

Перш за все потрібно зайти на сайт компанії та пересвідчитись, що місце розташування вашого будинку знаходиться в зоні покриття мережею, яку проводить оператор UTELS.

Що входить в вартість підключення

Спеціалізована телекомунікаційна компанія UTELS надає якісний дротовий інтернет максимально оперативно. У вартість підключення нового абонента входять наступні послуги:

 • монтажні роботи з використанням кабелю GPON;
 • виконання отворів в стінах;
 • установка Ethernet розетки;
 • підключення роутера і налаштування його роботи;
 • підключення інтерактивного ТБ UTELS.TV.

Компанія, що активно розвивається – надійний постачальник інтернет-послуг

Співпраця з командою кваліфікованих спеціалістів UTELS, як удосконалюють свій професіоналізм протягом більш ніж 12 років дозволяє абонентам:

 • Вибрати оптимальний пакет з найбільш вигідними умовами, максимальною швидкістю передачі даних, і мати при цьому надійне з’єднання. Компанія використовує сучасне обладнання і останні технологічні розробки, що забезпечують високі параметри передачі даних.
 • Бути впевненим, що незалежно від масштабу проекту його реалізація буде вчасною і якісною. Професіонали компанії мають великий досвід і користуються перевіреними на практиці технічними рішеннями.
 • Розраховувати на дотримання термінів виконання робіт завдяки злагодженим діям інженерів, технічних спеціалістів, задіяних в реалізації проекту.
 • Отримати своєчасну кваліфіковану технічну підтримку в режимі 24/7.

Щоб підключити безлімітний інтернет швидко і якісно, звертайтесь в компанію UTELS https://utels.ua/bezlimitnij-internet. Її спеціалісти не підведуть.

Оператор UTELS знаходиться на стадії активного розвитку, розширення клієнтської бази і зміцнення своїх позицій на ринку телекомунікацій. Пріоритетним завданням компанії є задоволення потреб кожного клієнта відповідно до його запитів.