Чи вигідно міняти старе авто на нове за системою Trade-in?

Трейд-ін – популярна послуга, яка передбачає обмін старого автомобіля на новий. Водій здає авто в салон, а його вартість береться до уваги при купівлі іншої машини. Якщо вас цікавить trade-in у Львові, можна звернутися до компанії Auto&Company. Потрібно розібратися в тому, як відбувається процедура, та які переваги має?

Поетапність обміну

Процес простий і передбачає кілька кроків. Спочатку клієнт вибирає авто, яке його цікавить, і приїжджає в компанію на своїй машині. Співробітники проводять діагностику транспортного засобу, враховують його особливості, марку, рік виробництва. Виходячи з цього складається вартість, і якщо вона підходить, то підписується договір. Після цього складається другий договір купівлі-продажу на обрану машину, з урахуванням ціни старого авто.

Також, ця вартість може використовуватися як перший внесок по автокредиту. Після цього, старий транспортний засіб вирушає на передпродажну підготовку, і чекає на нового власника, а ви вирушаєте додому на новій машині.

Переваги обміну

До основних переваг угоди можна віднести оперативність. Вам потрібно буде один раз відвідати вибрану компанію, для оформлення документів, і для того, щоб забрати нове авто. Також представлена процедура пропонується для машин усіх марок, незалежно від віку. Не менш важливим буде простота оформлення: вам знадобиться бути власником транспортного засобу, і мати на нього документи.

Для обміну не підійдуть авто, які мають юридичні обмеження, перебувають у заставі чи викрадені. Якщо жодних проблем із законом немає, то така послуга буде добрим рішенням. Папери оформлюються офіційно, тому у вас не виникне труднощів. До необхідних документів відносять:

  • Паспорт транспортного засобу;
  • Свідоцтво про реєстрацію;
  • Паспорт;
  • Сервісну книжку, де буде інформація про технічне обслуговування;

Trade-in – популярна послуга, яка з’явилася нещодавно. Ще не всі водії встигли оцінити її переваги. Звертаючись до професіоналів, вам не доведеться займатися продажем старого авто, подаючи заявку в сервісний центр. Питання можна вирішити в одному місці: продати машину, купити нову та оформити документи. Ніяких черг та довгих процедур, все швидко, зручно, безпечно.

Де можна скористатися послугою?

Якщо ви бажаєте здійснити обмін з доплатою, можна звернутися до компанії Auto&Company. В наявності представлений широкий автопарк, тому проблем із вибором не виникне. Кожен транспортний засіб проходить перевірку, що позбавляє необхідності фінансових вкладень після придбання. Оформлення угоди займає мінімальну кількість часу і дозволяє вибрати найкраще. Для перегляду доступних варіантів, потрібно буде приїхати на майданчик.