Goodyear EfficientGrip 2 SUV

Впроваджуючи в свій асортимент нову літню модель, американський бренд Гудієр подбав про всі найтонші нюанси. Він надав шинам Goodyear EfficientGrip 2 SUV високу міцність та витривалість, керованість та гальмівну ефективність. У той же час новинка 2021 року може похвалитися комфортабельністю, тихим і м’яким ходом, тривалим терміном служби і паливною економічністю.

Особливу увагу розробники приділили питанню стійкості до аквапланування. Насправді втрата зчеплення з мокрою дорогою є однією з головних небезпек у літній час. Інженери максимально ретельно спроектували кожен елемент дренажної системи. Всі канали та жолобки мають вивірену ширину, протяжність та напрямок.

Покришки Goodyear EfficientGrip 2 SUV представлені у величезній кількості розмірностей з посадковими діаметрами від 16 до 22 дюймів (у тому числі низькопрофільні модифікації). Такий асортимент дозволяє легко підібрати ідеальні колеса для різноманітних марок позашляховиків та кросоверів.

Як влаштований протектор моделі: конструкція та функції малюнка

Попередницею шин 2021 були покришки ЕффішієнтГрип СУВ, представлені в 2011 році. Завдяки своїм прекрасним їздовим характеристикам вони стали дуже популярними та затребуваними у багатьох країнах. До того ж, їх високо оцінили експерти, модель нерідко займала верхні позиції в різних рейтингах.

Нова розробка істотно відрізняється за зовнішнім виглядом та властивостями. Фактично базою для дизайну протектора Goodyear EfficientGrip 2 SUV став малюнок шини EfficientGrip Performance 2 (2020 рік).

Щоб покришки для транспорту з високим дорожнім просвітом були керованими та ефективними, виробник розробив спеціальну технологію Dry Stability Plus. Це сукупність факторів, які забезпечують колесам якісне зчеплення із сухою дорогою, в тому числі, з гарячим літнім асфальтом. Драй Стабіліті Плюс є поєднанням широких поздовжніх ребер протектора із міцним, витривалим компаундом.

Вся центральна область шини складається з ребер та кільцевих каналів, що проходять між ними. Таку конструкцію можна назвати класичною для літніх моделей, оскільки вона забезпечує цілу низку важливих функцій:

  • динамічність та швидкий розгін;
  • курсову стійкість;
  • знижений опір коченню;
  • керованість.

Однак шини Goodyear EfficientGrip 2 SUV отримали досить велику кількість дрібних прорізів і проміжків, що доповнюють протекторний малюнок. Кожне ребро буквально усіяне похилими канавками, які посилюють щільність контакту коліс з дорожньою поверхнею, запобігають ковзанню та пробуксуванню, посилюють точність реакцій шин на кермові команди, гарантують скорочення гальмівної дистанції. Найяскравіше дія цих елементів проявляється при їзді у дощові дні. Прорізи розширюють площу контактної плями, тим самим підвищуючи керованість автомобіля.

Специфіка полімерної суміші

Інженери Гудієр подбали про стійкість шин на мокрому асфальті — вони задіяли технологію Wet Braking Technology. Її суть полягає в тому, що полімерна суміш містить пластифікатори та еластомери нового покоління. В результаті вона поєднує в собі еластичність і міцність — блоки і ребра не жорсткі, вони змінюють свою форму і згинаються відповідно до маневрів автомобіля. Таким чином, контактна зона залишається стабільною, а керованість на мокрій дорогозі не знижується.

Додатковою перевагою пластичної гуми Goodyear EfficientGrip 2 SUV стає низький ризик появи тріщин. За результатами внутрішніх тестів виробника, шини працюють на 25% довше, ніж її попередниці.

Джерело: Інтернет-магазин шин і дисків GUMA.ua