Дрон-рейсинг – спорт, що виправдовує очікування яскравих емоцій

Квадрокоптери все частіше поставляються з можливістю перегляду в реальному часі завдяки окулярам (FPV), які приносять користувачам додаткове задоволення та більшу дозу адреналіну. Так з’явився новий вид спорту – перегони на дронах, які з кожним днем ​​стають дедалі популярнішими. У пропозиції нашого інтернет-магазину покупець зможе обрати як готові моделі, так і голі рами з супутніми компонентами, на основі яких можна зібрати власну техніку.

Комплектація FPV

Маючи свій безпілотний літальний апарат, кожен більш-менш знає, на що він здатний. Тобто, скільки зможе літати, яке навантаження витримає або який у нього радіус дії. Після визначення висоти, на якій має відбутися політ, ви можете розпочати організацію набору FPV, можливості та функціональність якого залежать насамперед від фінансового внеску, а також індивідуальних очікувань.

Основні компоненти та їх вибір:

  • Камери. Для ефективного дистанційного керування мультикоптером потрібна якість зображення, за яку відповідають відповідні камери. У категорії камер варто звернути увагу на їхнє стабільне кріплення, додаткові функції. Важливим параметром є об’єктиви, що використовуються.
  • Акумулятор також є важливим аспектом підвищення продуктивності двигуна. Чим більший акумулятор, тим довше час польоту. Але зрозуміло, що акумулятори не можуть бути великими або важкими, оскільки для перегонів потрібна швидкість і маневровість.
  • Наземна апаратура. Пілоту може здаватися, що він знаходиться на борту дрона, але фізично він спирається на пристрої, що знаходяться поруч із ним на землі. В основі лежить так званий базова станція, тобто відеоприймач, FPV-окуляри, іноді також штатив. Спеціальні окуляри, оснащені невеликими РК-екранами, необхідні для захопливого керування під час проходження перегонової траси.
  • У FPV також знадобляться багато додаткових пристроїв та їх функцій. GPS-модулі підтримують орієнтування в екстремальних умовах, а автопілот дозволяє машині самостійно повернутися у вибране місце у разі втрати сигналу. Антен, модулів та безпеки та інших аксесуарів безліч, і вибір кращого залежить тільки від фантазії пілота та його гаманця.

Широкий асортимент включає необхідні деталі для складання дрона, такі як: рами, контролери польоту, апаратура RC, потужні батареї, мотори, FPV-окуляри, зарядні пристрої та інші аксесуари.
Інтернет-магазин на сайті https://drono.store/14-fpv здійснює онлайн-продаж готових моделей, а також складників та деталей, необхідних для будівництва власного дрона. Ми доклали багато зусиль та зусиль, щоб запропонувати комплексну пропозицію в галузі спортивних дронів FPV. Завдяки широкому асортименту запчастин, користувач зможе сконструювати літальний апарат для дрон-рейсингу або фристайлу.