Розкладний стіл з ДСП

Проводьте аналіз перед покупкою

При кожній новій покупці завжди необхідно орієнтуватися між чим йде вибір. Не важливо, зібралися купувати ви кондиціонер, машину, квартиру або розкладний стіл — завжди потрібно заздалегідь ознайомитися з майбутньою покупкою. Розпитати людей, почитати в інтернеті статті та відгуки. Тоді можливо Ви дізнаєтеся те, що може кардинально змінити вибір.

На що звертаємо увагу при виборі столу?

Кожного дня ми все більш частіше стикаємось з необхідністю у зручної і компактної меблі. Нам потрібно, щоб вона займала небагато місця і була дуже функціональною. Згодом люди починають цікавитись найбільш практичними речами, до яких відносяться і розкладні столи. Населення України і в тому ж числі Києва, в якому дуже багато моделей такої меблі, піклуються, щоб столи були зручними, стильними, практичними і дуже компактними(враховуючи невелику житлову площу).

Розмір приміщення

Перше, на що звертаємо увагу вибираючи столи це розмір кімнати. Якщо вам пощастило бути власником великої і просторої кімнати, то з вибором даної меблі у вас проблем не виникне. В асортименті даної продукції можна розглядати всі товари будь-якого розміру і форми. Якщо приміщення невелике, то столи великого розміру вам не підійдуть. Для маленьких приміщень ідеальним варіантом стануть розкладні столи, вони компактні і не займають багато місця в приміщенні, при необхідності розкладаються в великий стіл. Такі меблі стають все більше популярнішими останнім часом, у зв’язку з великою кількістю малогабаритних квартир.

Форма стільниці

За формою стільниці можуть бути: прямокутні, квадратні, овальні і круглі. Їх вибір залежить від смакових уподобань власника і розташування меблів в приміщенні. Так, наприклад, овальні та круглі столи підходять для розташування в центрі кімнати, а біля стіни прекрасно розмістяться прямокутні та квадратні моделі. Так само мають місце і форма стільниці, овальна і кругла форма роблять інтер’єр м’яким і затишним. Стільниці без гострих кутів відмінно підходять для тих сімей, в яких живуть маленькі діти, щоб уникнути різних травм.

Матеріали та кондиціювання

У виготовленні розкладних столів використовують в основному такі матеріали, як: натуральне дерево, ДСП, МДФ, скло, метал.

Вибір матеріалу найбільш залежить від того, чи є в приміщенні додаткова вентиляція. Ви маєте розуміти, чи проводитися достатнє кондиціювання повітря (за допомогою кондиціонера), фільтрація або зволоження — це все дуже важливо при виборі матеріалу для столу.

З якого матеріалу вибрати столи залежить від бажання покупця і приміщення, в якому вони будуть розташовуватися. Наприклад, якщо ваша кімната виконана в класичному стилі, то в ній чудово буде виглядати дерев’яний розкладний стіл. У приміщенні, виконаному у сучасному стилі відмінно розміститься скляний стіл. Скляна стільниця візуально розширює простір кімнати, роблячи її легкою і просторою.

Велику кількість моделей розкладних столів трансформерів може запропонувати вам Інтернет-магазин «Ламеліо». Прикладом є невеликий столик (журнальний), який перетворюється в обідній стіл без зайвих зусиль.

Усі запропоновані моделі розкладних столів виготовлені з якісних видів ДСП. Перед виготовленням столу матеріал обов’язково проходить ламінування. Усі торці обклеюються кромкою ПВХ, яка робить виріб більш практичним і довговічним. Кути, в свою чергу, стають більш безпечними. На сайті ви можете самостійно вибрати колір виробу зі списку, від консультантів тех-підтримки отримаєте кваліфіковану допомогу і необхідну для вас інформацію щодо вашого вибору!

За статистикою Київ займає верхні місця у списку міст, в яких користуються столами трансформерами і розкладними столами.
На сайті ви також можете обрати модель стола трансформера, який, в свою чергу, виготовляється з порід тільки натуральної деревини. Такі столи гарно доповнять будь-який інтер’єр.

Вони виконують більше функцій. Придбаний журнальний столик може, наприклад, використовуватись за прямим призначенням, а також виконувати роль комп’ютерного стола, для більш зручного перегляду фільму у ліжку.