Iphone SE 2020

Класика, що підкорила мільярди користувачів техніки Apple, у не такому далекому 2020-му році гучно повернулася, оголосивши на весь світ, що тепер продуктивний та сучасний смартфон може бути і бюджетним! І це не жарт! iPhone SE 2020 – саме той гаджет, що став революцією у світі стандартів.

В часи, коли суспільство всіляко намагається стерти межі між расами, дискримінацією за походженням, фінансовим становищем і т.д., бюджетний iPhone SE 2020 просто промовляє: «я той самий, особливий розумний мобільний пристрій, що руйнує стереотипи».

Хейтери до останнього насміхалися та ставили під сумніви успіх та продуктивність iPhone SE 2020, адже, в принципі за формою він фактично ідентичний із iPhone SE першого покоління. А як же душа? О так, наповнення тут грандіозне! Чого тільки вартий сам чип! Так, він такий же, що встановлений в поколінні iPhone 11 — А13 Bionic та нейромережу Neural Engine третього покоління. Навіть вологозахист тут на максимальному рівні, що переплюнув навіть покоління «Х» — бюджетна SE 2020 протримається на глибині до 1 метра протягом 30 хвилин, а потім знову працюватиме так, ніби нічого і не сталося.

Камера теж варта всіх похвал. Ті, хто називає iPhone SE 2020 поганою копією 8-мки чи інших моделей, швидше за все просто не знає, що навіть камера тут має портретний режим та можливість контролю глибини різкості, що дозволяє робити якісні світлини. Батарея у роботі втішить 13-ма годинами безперервної роботи! Так, і це ще одне «неймовірно» від Apple!

Повноцінний флагман 2020-го року став дійсно несподіванкою і отримав порівну схвальної і не дуже критики. Видавалося дивним, що замість урізаного функціоналу, в iPhone SE 2020 врізали ціну! Усе, що вважалося «не таким вже і новим» отримало необхідні оновлення, тим самим зберігши лише зовнішній компактний вигляд. Але і тут є свої переваги. Принаймні, консерватори цей крок зацінили.

iPhone SE 2020 бу

Так, коли ми чуємо фразу «вживана техніка» одразу виникають сумніви. Хтось уявляє картинку подряпаного телефону, у якого на половину відклеївся екран, а хтось – корпус айфону із серединою системи Андроїд і так далі. Apple Room руйнує усі стереотипи про вживану техніку! Адже у нашій мережі всі гаджети ретельно перевіряються та проходять діагностику. Тому придбати бюджетний iPhone SE 2020 бу можна просто фактично задарма! Фахівці Apple Room підберуть варіант та модифікацію пам’яті, кольору, косметичного стану, який ідеально підійде саме вам, а також підберуть необхідні аксесуари та гарантію (на рік або два роки).

Будь упевненим в якості разом із найбільшою мережею магазинів прокції Apple — Apple Room!