Заміна скла на смартфонах Xiaomi

Відновлення розбитого скла на смартфонах Сяомі в Ай-Яй-Яй

Відновлення розбитого скла на смартфонах Xiaomi — нескладна процедура, але її краще довірити професіоналу. Розібрати корпус смартфона під силу будь-якому користувачеві, але правильне і герметичне приєднання нового скла може стати проблемою для неспеціалістів, і нанести гаджету нові пошкодження. Набагато простіше віддати смартфон Xiaomi на ремонт в спеціалізований сервісний центр з доступними цінами і швидким обслуговуванням.

Тріснуло скло на Xiaomi

Склом на смартфонах Ксіомі називається Touchscreen — поверхня, чутлива до дотиків. Після ударів і подряпин на ньому з’являються тріщини, відколи і шорсткості. Вони виглядають неестетично, а пошкоджений сенсор часто не реагує на дотики, розглянути зображення на дисплеї складно.

Якщо крім скла пошкоджений дисплей, екран повністю або частково потемніє, на ньому з’являться плями, смуги або розводи.

Смартфони Xiaomi різняться: у деяких дисплей і скло є цільними, тому заміни вимагає весь модуль, але у нових моделей скло можна замінити без вилучення дисплея.

Де змінюють скло Xiaomi без екрану?

Ай-Яй-Яй всеукраїнський сервіс Ксіомі в Києві — одне з місць, де можна отримати професійні послуги по заміні скла смартфонів Xiaomi в Києві https://iya-yai.kiev.ua/remont-xiaomi. Але якісно замінити скло на гаджеті можна набагато швидше, не чекаючи своєї черги, з використанням якісних деталей і обов’язковою гарантією.

Мережа термінового ремонту телефонів і планшетів «ай-яй-яй» пропонує клієнтам послуги з відновлення розбитого скла за доступними цінами. Наш сайт можна знайти за посиланням: тут розміщений номер телефону гарячої лінії, за яким зручно звернутися до менеджера зі своєю проблемою, а також онлайн-чат для швидкого зв’язку. Якщо залишити заявку через сайт, легко отримати знижку до 5% на всі види робіт.

На сторінці сервіс-центру співробітники регулярно розміщують акції, бонуси і знижки, що дає можливість ще більше заощадити на послугах фахівців.

У сервіс-центр можна звернутися і без попередньої домовленості. Філії мережі ай-яй-яй легко знайти в будь-якому районі Києва. Вони розміщені поблизу популярних станції метро «Хрещатик», «Дарниця», «Осокорки», «Університет», «Палац спорту».

Серед додаткових переваг сервіс-центру:

  • можливість виїзду кур’єра;
  • замовлення роботи майстра на дому;
  • пересилання смартфонів для ремонту з усієї України через «Нову Пошту»;
  • гарантія якості послуг.

Безпека для користувача, який залишає дорогий гаджет.

Ще одна особливість сервісу — робота у вихідні та святкові дні. Ми розуміємо, наскільки складно користувачеві обійтися без смартфона, тому максимально скорочуємо час роботи по відновленню скла. Для цього у нас є свій склад якісних деталей: при заміні поверхні Touchscreen не потрібно очікувати доставки відповідного скла для моделі Xiaomi.

Чекаємо вас на нашому сайті і в сервіс-центрах!