ремонт ноутбуків

Для багатьох з нас ноутбуки є одними з найнеобхідніших і найкорисніших пристроїв у нашій життєдіяльності. Вони портативні, легкі та пропонують безліч переваг, без яких ми не можемо обійтися. Незалежно від того якого бренду у нас ноутбук, будь то Asus, Hewlett-Packard, Lenovo, MSI — всі вони можуть зламатися з різних причин. Вибір сервісного центру обслуговування ноутбуків — відповідальне рішення. Ремонт ноутбуків HP (Hewlett-Packard) в Києві можливо виконати в сервісному центрі F1Center. Пам’ятайте, що запорука успіху – довірити ремонт професійному сервісному центру, який забезпечить належний догляд за пристроєм.

Є багато речей, які ви повинні розглянути, перш ніж вибрати постачальника послуг для ремонту вашого ноутбука. Ви завжди маєте переконатися, що в компанії є кваліфіковані спеціалісти, які зможуть надати якісні послуги в строк. Сервісний центр також має пропонувати конкурентоспроможні ціни, щоб ви могли отримати якісний ремонт за доступною ціною.

Що слід враховувати під час вибору сервісу з ремонту ноутбуків?

Сервіс з ремонту ноутбуків — це постачальник послуг, який пропонує послуги, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням клієнтського обладнання. При виборі компанії з ремонту ноутбуків слід враховувати таке:

 • місцезнаходження компанії,
 • практичний досвід та знання компанії в ремонті ноутбуків,
 • політика обслуговування клієнтів та гарантії конфіденційності,
 • ціна та якість пропонованих комплектуючих.

Типові несправності ноутбуків

Ноутбуки піддаються збоям у роботі через постійне використання їх апаратного та програмного забезпечення. Ці несправності можуть змінюватись від незначних до серйозних проблем, через які ноутбук перестає працювати. Наводимо перелік найпоширеніших несправностей ноутбуків:

 • пошкодження системи охолодження, що часто призводить до перегріву,
 • пошкодження або засвічення матриці екрана,
 • вихід з ладу після потрапляння рідини,
 • чорний екран при включенні ноутбука,
 • скорочення терміну служби батареї,
 • несправність гнізда живлення ноутбука
 • механічні пошкодження,
 • несправність клавіатури,
 • проблеми з бездротовою мережею.

Розглянемо одну з найбільш популярних неполадок — затоплення ноутбука.

Попадання рідини до ноутбука

Однією з найпоширеніших проблем, з якими клієнти звертаються до сервісного центру, є потрапляння рідини в ноутбук. Чому слід бути обережним із рідинами на вашому пристрої?

Незважаючи на численні попередження виробників, багато користувачів часто тримають різні напої поруч зі своїми ноутбуками. Вода, чай, кава чи сік – ці види рідин супроводжують нас як при використанні пристрою на ходу, так і вдома. Однак важливо пам’ятати, що електроніка особливо чутлива до контакту з рідинами. Навіть незначне на перший погляд пролиття може пошкодити багато компонентів — особливо небезпечний контакт із напоями, що містять цукор або кислоти.

Попадання рідини значно впливає на корозію крихких компонентів ноутбука. Перш ніж вибрати сервісний центр, варто розглянути заходи, які можна зробити на місці, щоб мінімізувати збитки.

Що не робити під час затоплення ноутбука?

Перш ніж описати правильні дії, які необхідно зробити після залиття рідиною ноутбука, варто розвіяти кілька поширених міфів.

Чого слід уникати, якщо ноутбук випадково залитий напоєм?

 • Насамперед, ні в якому разі не поміщайте обладнання на сонці і не намагайтеся позбавитися рідини за допомогою фена. Ці дії можуть призвести до значного підвищення температури пристрою, що може лише помножити проблеми і зазнати додаткових, часто чималих витрат.
 • Також не рекомендується класти ноутбук у рис – така дія малоефективна і, крім того, зерна можуть потрапити в порти ноутбука, спричинивши подальші пошкодження.

Що робити при попаданні рідини до ноутбука?

Незалежно від обставин, за яких ваш ноутбук був затоплений, важливо діяти швидко, але зберігати спокій та розважливість. Вода швидко просочується в корпус і компоненти — тому якнайшвидше вимкніть ноутбук і вийміть вилку з розетки. Також не рекомендується торкатися обладнання частіше, ніж це необхідно, оскільки рідина може викликати коротке замикання. Краще, ніж вимикати ноутбук із системи, зробити це за допомогою кнопки.

Потім слід вимкнути зовнішні пристрої та лише після цього вийняти акумулятор. Якщо у вас немає такої можливості, просто відкрийте ноутбук і переверніть його вгору дном – рідина має витекти по всіх можливих каналах. Таким чином, ми можемо мінімізувати ризик пошкодження інших компонентів.

Вибираємо сервісний центр, якщо ноутбук був залитий водою

Ремонт ноутбука після попадання води може бути виконаний лише професіоналами. При виборі сервісного центру варто поцікавитися, як відбувається діагностика та оцінка збитків.

Процес слід розпочати з розбирання клавіатури, тачпада та материнської плати. Після виконання цих завдань слід розпочати промивання плати та огляду компонентів за допомогою сучасного мікроскопа. Цей аналіз дозволить визначити, що було серйозно пошкоджено, а що може зіпсуватися в процесі експлуатації.

Варто пам’ятати, що залитий водою ноутбук – навіть якщо він працює у перші кілька миттєвостей – може бути пошкоджений ще більше після кількох днів використання.

Ремонт залитого ноутбука, якщо він не потребує заміни компонентів, може тривати до одного дня. Щоб дізнатися вартість послуг з ремонту ноутбуків у сервісному центрі F1Center – зв’яжіться з ними за контактами, вказаними на сайті. Ціна ремонту ноутбука від кількості пошкоджених деталей, роз’ємів та компонентів.