Огляд Lexus LX 500d

Деякі люди потребують дійсно потужних і великих автомобілів, які зможуть долати перешкоди на дорозі та вміщати в себе велику кількість людей з їхніми речами. Саме таким транспортним засобом є преміальний позашляховик Лексус LX 500d. Авто ідеально підходить для людей, які не звикли йти на компроміси.

Замовити тест-драйв і придбати Лексус LC 500d в Києві можна в автосалоні «Лексус Сіті Плаза». Компанія є офіційним представником японського автовиробника в Україні.

Інтер’єр, екстер’єр і розміри

LC 500d отримав новий агресивний дизайн. Гострі лінії силуету та велика радіаторна решітка демонструють, що цей автомобіль відрізняється чималою потужністю. Передня панель водія оснащена сенсорним дисплеєм, який дозволяє керувати всіма системами транспортного засобу. Також варто відмітити аудіосистему від компанії Mark Levinson, яка складається з 25 динаміків. Вони розташовуються по всьому салону для більш об’ємного звучання.

Також присутнє цифрове дзеркало заднього вигляду та система кругового огляду, яка дозволяє водію точно знати, що знаходиться навколо транспортного засобу. 

Ціни на Лексус ЛХ 500d 2022 року однакові, оскільки автомобіль постачається виключно в одній комплектації.

Якщо говорити про габарити, то характеристики транспортного засобу виглядають так:

  • довжина ‒ 5100 мм;
  • ширина ‒ 1990 мм;
  • висота ‒ 1885 мм;
  • об’єм багажного відділення ‒ 1960 л;
  • маса автомобіля ‒ 3280 г.

Технічні характеристики

Якщо ви вирішили придбати Lexus LX 500d в Києві, варто ознайомитися з технічними характеристиками транспортного засобу. Машина оснащена дизельним двигуном 3,3 літри, потужність якого складає 299 кінських сили. LC 500d здатен розвивати 210 км/год. Динамічні показники авто також відповідають вашим очікуванням. До 100 км/год машина розганяється за 7,9 секунди.

Силова установка забезпечує високий рівень прохідності, який також підтверджується повним приводом. Існує не так багато речей, які зможуть зупинити цей транспортний засіб на дорозі.

Також машина підтримує 3 цикли роботи, залежно від яких відрізняється показник витрати пального:

  • комбінований цикл ‒ 8,9 літрів на 100 км;
  • позаміський цикл ‒ 7,6 літрів;
  • міський цикл ‒ 11,3 літрів.

Купити Лексус LX 500d 2022 року можна на сайті офіційного дистриб’ютора в Україні. Лексус Сіті Плаза пропонує на продаж весь модельний ряд цього автовиробника. Також доступний сервіс для вже придбаних автомобілів. Ремонт виконується досвідченими автомеханіками використовуючи лише оригінальні запчастини.