Ноутбук MacBook Air

Є хороші ноутбуки для роботи чи комп’ютерних ігор. Інженери намагаються засунути в корпус ПК якомога більше оперативної пам’яті та ядер процесора. Але забувають про зручність для користувачів. MacBook Air M1створений для того щоб максимально комфортно Вам було виконувати свої повсякденні справи. А для того щоб ця техніка точно була якісною, потрібно замовляти її на Appleroom.

Що важливо знати про цей MacBook Air?

Це базова модель ноутбуків від Apple. Класичний дизайн з корпусом характерної клиноподібної форми. Тому цей персональний комп’ютер складно не впізнати. В цього ноутбука цільний алюмінієвий топкейс, який має прорізи для клавіш та тачпада зі скла.

Екран має оптимальний розмір в 13.3 дюймів. Цього достатньо для комфортного користування та переглядів відео. І ви зможете переносити ноутбук постійно, де б ви не знаходилися. Легко взяти з собою в сумку чи користуватись у транспорті.

Це саме про цей зручний ноутбук. Тому що він дуже тонкий: всього 1,6 см, а важить якихось 1.3 кг, тому його можете носити з собою хоч увесь день.

Ще й відкрити його одною рукою досить легко, щоб не відволікатися від інших справ.

Дисплей має оптимальну роздільну здатність, хороший рівень яскравості та відмінне співвідношення сторін. Все зроблено для того, щоб за ним було дійсно зручно працювати довгий час без напруження очей.

Чому цей Ноутбук такий зручний для повсякденного користування?

Чип М1, що використовується для цього лептопу, має дуже хороші характеристики. Цей ноутбук призначений в першу чергу для користування офісних програм і він ідеально з цим справляється. Відмінно працюють одночасно багато програм і документів. 

Усе для того, щоб ви могли максимально проявити свою ефективну багатозадачність. Однак багато користувачів використовують цей пристрій не за призначенням. Наприклад, монтаж відео в 4К. І з цим складним завданням ноутбук здатний впоратися.

Тобто ви можете працювати з десятками вкладок у браузері, переглядати відео та редагувати великі таблиці і це все одночасно.

Велика перевага цього лептопу в його значній автономності. Його зарядки вистачить на весь день, або й два дні продуктивної роботи. Виробник заявляє про п’ятнадцять годин роботи в браузері з wi-fi.

А для того щоб повністю зарядити пристрій буде достатньо двох з половиною годин заряджання. Такі показники дуже зручні у часи постійних блекаутів. Дві годинки заряджання і можна довгий час не переживати про наявність світла та спокійно працювати. 

Тому й не дивно, що MacBook Air такий чудовий для повсякденного використання.